Nebija mājās, kad kaunu dalīja – lielākie bezkauņas Zodiakā

sieviete

Vai kādreiz ir nācies sastapt cilvēku, par kuru droši var teikt – nebija mājās, kad kaunu dalīja?

Izrādās, ir četras Zodiaka zīmes, kurās dzimušie cilvēki nemokās ar sirdsapziņas pārmetumiem, skaidro astrologi.

1. Strēlnieks

Visi TV sarunu šovi var iet atpūsties, kad runa ir par Strēlnieku. Viņi dievina skandālus, skaļas izrēķināšanās un kašķus. Viņi apzināti iekulsies dažādās situācijās, kur ož pēc kašķa, lai vienkārši paplosītos.

2. Dvīņi

Šie cilvēki dara citiem riebeklības ar tādu vērienu un sirsnīgu prieku, ka par to domājot vien paliek baisi. Dvīņi šajā sarakstā ir teju vienīgā Zodiaka zīme, kas labi zina, ka dara citiem pāri, bet viņiem tas tik un tā patīk un ir galīgi vienalga, kā “tas tur” jūtas. Pēc tam viņi ir ļoti pārsteigti, ka kāds uz viņiem ir apvainojies – “Bet ko tad es tāāādu izdarīju?”

3. Skorpions

Skorpions ir ļoti atriebīga Zodiaka zīme. Reizēm viņi cīnās paši ar sevi – atriebties vai nē, tomēr lielākoties uzvar atriebība. Šie cilvēki citus sodīs par pārkāpumu un darīs to ar ļoti apmierinātu sejas izteiksmi. Viņi to dara, jo ir pārliecināti, ka vispareizāk rīkojas tieši viņi, bet visi citi – nē. “Jo es tā teicu!” – galvenais arguments, kāpēc taisnība ir Skorpionam.

4. Zivis

Ļoti egoistiska zodiaka zīme, kas vienmēr un visur domā tikai par sevi. Tad, kad nokļūst kādā problemātiskā situācijā, izmēģinās visas versijas, kā tikt laukā no ūdens, nesaslapinot kājas, pat ja tas nozīmēs iegāzt kādu citu. Un Zivis to izdarīs, varat par to nemaz nešaubīties. Viņu iecienītākais teiciens: “Katrs ir pats par sevi”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar