Naomi Kempbela savā 45. dzimšanas dienas ballītē izskatās satriecoši

Kur un kādā kompānijā savu jubileju svinēja viena no 90.-to gadu vadošajām topmodelēm Naomi Kampbela?

Kannu kinofestivāls ir slavens ne tikai ar filmu pirmizrādēm un krāšņiem tērpiem uz sarkanā paklāja, bet arī ar trakulīgām ballītēm.

Viena no tādām pagājušās nedēļas nogalē norisinājās par godu „melnajai panterai” – deviņdesmito gadu vienai no populārākajām topmodelēm Naomi Kempbelai. Uzmanības centrā saviesīgajā pasākumā bija arī aktieris Leonardo DiKaprio un dziedātāja Mērija Džeina Blaidža, kuri smaidīgi pozēja fotoobjektīviem visa vakara garumā.

Mērija Džeina Blaidža, Leonardo Di Kaprio un Naomi Kempbela
Mērija Džeina Blaidža, Leonardo Di Kaprio un Naomi Kempbela
Mērija Džeina Blaidža un Naomi Kembela
Mērija Džeina Blaidža un Naomi Kembela

„Daudz laimes dzimšanas dienā@iamnaomicampbell!! Paldies, ka šo savu īpašo dienu pavadīji kopā ar mums! Satriecoša ballīte!”, – vietnē Instagram publicēto fotogrāfiju komentējusi Blaidža.

Naomi Kampbela
Naomi Kampbela

Pati jubilāre spridzināja ekstravagantā Atelier Versace kleitā, kura efektīgi izcēla 45 gadus vecās topmodeles nevainojamo figūru.

naomi-kempbelas-dzimsanas-dienas-ballite06

Ballītē uz greznās jahtas, kur notika „melnās panteras” godināšana, paparaci pamanīja arī aktieri un producentu Adrienu Brodiju, modeles Kendelu Dženeri no slavenās Kardašjanu ģimenes un Džidži Hadidu, kuras arī bija ieradušās sveikt modeļu biznesa 90.-to gadu leģendu.

naomi-kempbelas-dzimsanas-dienas-ballite04

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar