Muskuļoti mačo fotografējas ar patversmes suņiem, lai atrastu viņiem mājas

Fotogrāfe Rikija Bīsona (Ricki Beason) jau vairākus gadus palīdz bez mājām palikušiem suņiem atrast saimniekus, kuri astaiņus mīlēs un lolos. Viņas ikgadējie projekti – kalendāri „Heartthrobs and Hound Dogs”(„Siržulauzēji un suņi”) ataino puskailus, muskuļotus skaistuļus, piemēram, Teksasas ugunsdzēsējus, policistus un armijniekus, kas fotografējas kopā ar patversmes dzīvniekiem, kas meklē mājas.

 

Kā stāsta fotogrāfe, viņas fotogrāfiju cikls aicina lauzt stereоtipus, kas valda sabiedrībā, ja runa ir par suņiem no patversmes. Daudzi cilvēki uzskata šos dzīvniekus par „brāķētiem” vai nepilnvērtīgiem un neizvēlas viņus par saviem mājdzīvniekiem. Cilvēkiem ir bail no grūtībām, kas varētu rasties, viņus audzinot. Velti.

Arī Dzīvnieku patversmē “Ulubele” šoruden ir daudz suņu, kas cerīgi raugās pasaulē. Palīdzi atrast viņiem mājas! Ja nav piemērotu apstākļu, lai pašam kļūt par saimnieku kādam no likteņa varā pamestajiem dzīvniekiem, dalies ar šo publikāciju. Varbūt kādam tieši tagad ir nepieciešams draugs, kas nekad nenodos un mīlēs, neko nepieprasot pretī.

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme27803333 vai 27863333
Ziedojumi, palīdzības iespējas patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem – 20203333

Ziedojumu tālrunis – 90006083

Elektroniski ar patversmi var sazināties pa e-pastu: [email protected].

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas Stopiņu novadā, Līčos, “Ozolaines” teritorijā, LV-2118, p/n Cekule.

Dalies ar šo ziņu un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sad life
Sad life

Ak, cik mīļi! Tomēr pasaulē pastāv tiešām stūbas idejas. Iespējams, vel geju porno filmēties sāks, lai glābtu Latvijas dabu? Tomēr labāk nē, amerikāņi jau līdz nāvei un postam izglāba Sīriju, kur ir Amerika tur ir karš, un amerikāņi karo tikai svešās zemēs… Tā teikt divkosība, un, bezšaubām, divkosība ir cūcība. Tāpec uzreiz atzīstos, ka neesmu svēts un arī netaisos būt svētais grēkāzis. Paši cilvēki izraisa šīs drāmas ar savu stulbumu. Ko dod lohiem uzmanības pievēršama? Ja tie izjūt orgazmu, kāpjot uz grābekļa??? Cilvēki PAŠI rada problēmas. Un kāpēc ir jāglābj šos dzīvnieku, ja tos cilvēki izmet? Iespējams, loģiskāk ir neturēt… lasīt vēl »