Mīļotais aiz trejdeviņām zemēm – izlasi, pirms uzsāc attiecības no attāluma

attiecības

Divi cilvēki satiekas, iemīlas un nolemj būt kopā. Bet tad, ne saukts ne gaidīts (nu, varbūt tomēr drusku cerēts bija gan), nāk kāds lielisks darba piedāvājums. Taču – ārpus valsts. Nu kas tad tur liels, jūs domājat, mūsu mīlestība ir stipra, to pat attālums nespēs iznīdēt. Vai tiešām?

Lūk, deviņas lietas, ar kurām jāsadzīvo, ja mīļotais cilvēks mīt tālumā.

 

1. Attiecības no attāluma attiecības prasa resursus

Attiecībās no attāluma nāksies ieguldīt gan laiku, gan naudu – būs jānīkst lidostās un jāpērk lidmašīnas biļetes. Ne vienmēr mīļotais cilvēks spēs samaksāt ceļojuma tēriņus. Turklāt ir jāsagatavojas tam, ka lidosta kļūs par otrajām mājām – un nav būtiski, kurš pie kura lido. Visas šīs tikšanās, šķiršanās, asaras un skūpsti daudz labāk izskatās kino, nevis reālajā dzīvē.

 

attiecības

2. Randiņā dodies uz … Skype

Attiecības no attāluma neparedz došanos uz kino piektdienu vakaros un restorāna apmeklējumu sestdienās. Mūsdienu tehnoloģijas laikmetā ir iespējams daudz – teorētiski jūs ne tikai varat saskandināt glāzes caur monitoru, bet arī kopā skatīties seriālus. Tikai vakarus, kad ieritināties viens otra azotē uz dīvāna diemžēl tas neatsver.

3. Regulārs sekss? Kas tas tāds?

Jūs tiksieties reizi noteiktā laika posmā (piemēram, reizi mēnesī). Visu atlikušo laiku būs jāpraktizē virtuālais sekss (un atkal – sveiciens tehnoloģijām!). Protams, arī tas ir interesanti. Taču gribas arī kaut ko īstu, vai ne?

4. Draugi sāk raizēties

Tāpēc, ka esat kā salaulāti ar telefonu. Jo īpaši pirmajā laikā. Vēlies visu laiku būt kontaktā ar mīļoto cilvēku, bet kopā doties uz ballīti jūs fiziski nevarat. Un sanāk, ka mīļotais it kā ir kopā ar tevi – tavā viedtālrunī. Un ticiet, ne visi priecājas par tādu viesi.

Digital Romance

5. Mierina visi, kam nav slinkums

Pat tad, ja tu nelūdz un apgalvo, ka viss ir kārtībā un viss tevi apmierina, vienmēr atradīsies kāds, kurš paziņos, ka attālums pārbauda attiecības. Ticiet, tādu, kuri vēlēsies par to parunāt, būs daudz vairāk, nekā to gribētos. Un atradīsies arī tādi, kuri gribēs pārliecināt, ka tas viss ir pilnīgas muļķības un vispār nenotiek pa īstam. Vārdu sakot, būs ko turēt!

6. Tu nedzīvo realitātē

Ir divi varianti: jūs dzīvojat vai nu pagātnē, atceroties pēdējo tikšanos, vai nākotnē – domājot par gaidāmo tikšanos. Iespējams, pat ir speciāls kalendārs dienu izsvītrošanai!

attiecibas-no-attaluma3

7. Citi pāri raisa skaudību

Neskatoties uz to, ka apgalvo – viss ir pilnīgā kārtībā, tik un tā sirdī iezogas skaudība redzot iemīlējušos draugus, kuri dzīvo vienā pilsētā. Protams, tu neatzīsies, bet tā ir.

8. Tikšanās pārvēršas par maratonu

Ar obligāto „must do” sarakstu, kas parasti tiek sagatavots jau laikus. Un kā nu ne, ir taču tik daudz jāpagūst izdarīt un pateikt! Galu galā vienkārši izbaudīt tikšanos parasti neizdodas.

9. Tu nervozē

Pat ja greizsirdības jūtas tev ir pavisam svešas, tu nevari vispār nedomāt par to, kā laiku pavada mīļotais kaut kur citā valstī un, iespējams, pat citā kontinentā. Un tas, starp citu, attiecas ne tikai uz domām, vai viņam nav “pašļukusi kāja pa kreisi”. Mēs dzīvojam visnotaļ bīstamā pasaulē, un, ja viņš pus dienu nav ar devis par sevi ziņu, tu vari sākt justies nedaudz nervozi. Vai arī pamatīgi uztraukties – viss atkarīgs no tā, cik stabilas (pēc jūsu domām) ir attiecības.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar