Miljardieru rotaļas: Ričards Brensons dosies kosmosā, apsteidzot pasaules bagātāko cilvēku Bezosu, kuram ir līdzīgi plāni

Ričards Brensons

Par plāniem jau šomēnes doties kosmosā paziņojis multimiljardieris un uzņēmuma “Virgin Galactic” vadītājs Ričards Brensons. To viņš iecerējis darīt vēl pirms lielākā interneta tirdzniecības milža “Amazon” vadītāja Džefa Bezosa, kuram pašlaik ir līdzīgi plāni.

Brensons būs pasažieris “Virgin Galactic” uzbūvētajā kosmosa lidmašīnā “Unity”, ar kuru iecerēts attīstīt kosmosa tūrismu. 

Jau tagad depozītus lidojumam ar šo lidmašīnu iemaksājuši aptuveni sešsimt interesentu.

Atšķirībā no kosmosa kuģiem “Virgin Galactic” izstrādātā kosmosa lidmašīna var izmantot parasto lidostu infrastruktūru un pārvadāt līdz 19 pasažieriem. Tā var sasniegt 90 kilometru augstumu, ļaujot vairākas minūtes uzturēties bezsvara stāvoklī un vērot Zemes horizonta izliekumu. 

Tikmēr “Amazon” dibinātājs un pasaules bagātākais cilvēks Džefs Bezoss plānojis pacelties simts kilometru augstumā ar sava uzņēmuma “Blue Origin” raķetes nesto kosmosa kapsulu šī mēneša beigās. 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar