Mikijs Rurks pārvērties līdz nepazīšanai

Mikijs Rurks

Mikijs Rurks, kā var nojaust, atkal ļāvies plastiskās ķirurģijas „brīnumnūjiņai” – šajā smaidīgajā vīrietī, kura skatienu slēpj saulesbrilles, tikai ar piepūli var pazīt skandalozu slavu ieguvušo populāro aktieri. Drošības pēc, ir jāveic ķermeņa tetovējumu salīdzināšana ar Rurka iepriekš publicētajām fotogrāfijām, lai noticētu, ka patiešām raugāmies uz filmas „9 ½ nedēļas” galvenā varoņa atveidotāju.

Vēl pavisam nesen aktieris izskatījās absolūti citādi, bet acīmredzot ir nolēmis „restartēt” savu veidolu. Un diezin vai tas viņam ir izdevies bez ķirurga skalpeļa palīdzības, jo citādi tik krasa izskata maiņa nav izskaidrojama.

Mikijs Rurks

Starp citu, jau jūnija sākumā paparaci bija pamanījuši, ka Rurka sejā parādījušies svešādi vaibsti. Tobrīd preses fotogrāfi aktieri bija fiksējuši, klīstot Losandželosas ielās ar plāksteri uz deguna, kas deva starta šāvienu tenkām, ka bokseris un aktieris kārtējo reizi veicis deguna plastisko operāciju – rinoplastiku. Taču nu šķiet, ka aktierim ir veikti arī citas sejas uzlabošanas manipulācijas – ādas nostiepšana un sazin vēl kas.

Mikijs Rurks

Šeit, šķiet, būtu jāpiebilst, ka Mikijs Rurks atšķirībā no daudziem citiem saviem cunftes brāļiem (pareizāk gan būtu teikt – māsām, piemēram, Renē Zelvēgeri vai Umu Tūrmani, kuras saviem faniem mēģināja pierādīt, ka viņu izskata neticamās pārvērtības ir notikušas vienīgi pateicoties labai atpūtai vai jaunam mīļākajam) nekad nav noliedzis, ka izmantojis plastiskās ķirurģijas piedāvātos pakalpojumus.

Kā zināms, iepriekš Mikijs Rurks vērsās plastiskās ķirurģijas klīnikās, lai saglābtu boksa ringā traumēto seju, cik nu tas bija iespējams.

Avots: Metro

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bb
bb

Platāks apakšžoklis, iebliezts zoda implants, izgriezta apšljukusī āda, jauns matu griezums, biezāki mati…. Pagaidām neredzam, kas noticis ar acu plakstu ādu ;)

joriks
joriks

biku pēc Čaka Norisa izskatās, vai ne?