Uma Tūrmane iet pa Zelvēgeres taku?

Uma Tūrmane

Uma Tūrmane, populārā Holivudas aktrise,  pamatīgi pārsteigusi klātesošos miniseriāla „The Slap” (Pļauka) pirmizrādē Ņujorkā. Aktrise iznāca uz sarkanā paklāja elegantā melnā bikšu kostīmā. Tomēr lielāko daļu sanākušo viesu šokēja nevis Tūrmanes šikais tērps, bet gan viņas vaibsti – aktrises seja kļuvusi gluži vai nepazīstama.

Uma Tūrmane

Uma Tūrmane

Uma Tūrmane

Pasaules plašsaziņas līdzekļi jau pāris mēnešus dedzīgi apspriež izmaiņas zilacainās blondīnes sejā. Pirmkārt, ir mainījušās viņas acis: lielo un izteiksmīgo vietā nu tās ir mandeļveida. Otrkārt, izbrīnu rada Umas sejas ovāls un 44 gadus vecai sievietei neatbilstoši gludā āda. Visi šie „uzlabojumi” liek domāt, ka Tūrmane, tāpat kā savulaik Renē Zelvēgere, ir izmantojusi plastikas ķirurga pakalpojumus.

Uma Tūrmane

Tostarp Holivudas skaistules tuvākie draugi apgalvo, ka Uma tā izskatoties tāpēc, ka pārtraukusi lietot skropstu tušu. Viņa vairs nekrāsojot skropstas un uzacis – tas arī viss. Tagad viņa tikai ar asinssarkanu pomādi akcentējot lūpas un viegli ietonējot plakstiņus, kā arī lietojot nedaudz vaigu sārtuma savas marmorbaltās ādas atsvaidzināšanai…

Uma Tūrmane
Uma Tūrmane pirms 10 gadiem, 2005.gadā

uma-turmane-iet-pa-zelvegeres-taku-06

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar