Meitenes stāsta par jautriem atgadījumiem seksā

sekss, meitenes

Meitenes savus piedzīvojumus seksā atklājušas attiecību pētniecei Ritai Lasmanei, kura tos apkopojusi un piedāvā Puaro.lv lasītājiem.

Skaidrs, ka sekss nav vienīgi bezgala nopietna nodarbe, ko drīkst darīt tikai ar nopietnu sejas izteiksmi. Jo vairāk prieka un smieklu un nenopietnāka attieksme, jo brīnišķīgāka mīlēšanās.

 

Anna 22 gadi

Reiz mēs ar draugu mīlējāmies uz palodzes. Izrādās, ka viss bija redzams arī no āra un pagalmā savācās krietns skatītāju pulks. Man pēc tam bija druciņ kauns. Savukārt citā reizē mēs aizrāvāmies viens ar otru virtuvē uz galda. Situācija bija kā vecā anekdotē par dakšu. Es cietos, cietos, līdz draugs man uzprasīja, kas par lietu. Tad atzinos, ka man dibenā ļoti duras dakšiņa.

 

Jūlija, 20 gadi

Ar manu puisi un citiem draugiem atpūtāmies pie jūras, kādā vasarnīcā. Pēc jauka vakara uz terases visi aizgāja uz savām istabām. Mēs knapi spējām ieiet pa savas istabiņas durvīm, kā sākām  raut viens otram nost drēbes un metāmies viens otram virsū. Nezinu, kā tas varēja gadīties un no kāda materiāla vasarnīcā gatavotas sienas, bet vienā brīdī, kad pilnīgi kaili darījām to, atspiedušies pret sienu, tā iebruka un mēs iekritām draugu istabā uz grīdas. Viņi, protams, bija šokā, bet mēs smējāmies tā, ka parunāt nevarējām.

 

Viktorija, 35 gadi

Mums ar vīru sanāca baigie joki viņa vecāku mājās. Kādā brīdī, kad visi bija izgājuši, mēs sākām ampelēties viens ar otru un devāmies uz istabu. Un te sākās īstie joki, vīrs mani sagrāba un gribēja ar mani kopā iemesties gultā, bet pārrēķinājās un mēs abi kā no mātes miesām nākuši pārkritām pāri gultai. Jāsaka, ka es sāpīgi sasitu galvu, bet tas mums netraucēja turpināt. Jau pēc brīža es atkal izvēlos no tās šaurās sasodītās gultiņas un tieši tajā brīdī istabā ienāca mūsu mazā meitiņa ar vīra māsu. Man sagribējās palīst zem gultas, bet mazā metās mums klāt un gribēja rotaļāties. Labi, ka vīra māsa saprata situāciju un aizvilka mazo nebēdni prom. Toties mēs tā bijām sakautrējušies, ka visu atlikušo vakaru pavadījām tajā pašā gultā, saģērbušies līdz ausīm un skatoties TV.

 

Liene, 32 gadi

Mēs mīlējāmies mašīnā, un es apmierināju savu draugu orāli. Tad jau esot pavisam tuvu finišam, viņš nolēma, ka mani jāpabrīdina, sakot, – Uzmanību! Nebūtu labāk to teicis, jo es iesmējos pilnā kaklā un nespēju neko vairs padarīt.

 

Zane, 23 gadi

Atceros, reiz ar savu pirmo draugu, pavisam jauniņi būdami, nolēmām, ka vajag izmēģināt, kā tas būtu mašīnā. Nekur pat netaisījāmies braukt, vienkārši pamīlēties. Puisis paņēma savas mammas mašīnas atslēgas un mēs ērti iekārtojāmies. Vienā vārdā sakot, pēc kāda laika atklājās šāda aina: no mašīnas loga kā karoga kāts izbāzta mana kāja, bet uz tās neiztrūkstoši kā karogs vējā plīvo manas bikšeles. Tieši šajā brīnišķīgajā brīdi garāžā ienāk mamma un  izbrīnā sastingst, tad pēc dažām sekundēm, kas visiem mizanscēnas dalībniekiem šķiet kā stunda, māmiņa dīvaini spalgā balsī pavēstīja: “Daini, vakariņas gatavas, kad pabeigsi, tad uzsildiet un paēdiet ar Zani.” Pēc tam pagriezās un aizgāja. Lieki piebilst, ka mēs ar draugu gandrīz aizrijāmies no smiekliem, lai gan es viņas klātbūtnē vēl joprojām jūtos neērti.

 

Tatjana, 28 gadi

Ar mani notika pavisam traks gadījums: šķita, ka viss izdarīts, lai mēs varētu komfortabli pamīlēties. Tātad viss notika pirms desmit gadiem: ar draugiem aizbraucām uz vasarnīcu. Tur viss kā nākas – šašliks, alus, spēles un joki.  Pienāca vakars un mēs ar manējo uzgājām otrajā stāvā pamīlēties. Nepietiek, ka mūsu jautrie un iereibušie draugi sākumā klaigāja, lai mēs uzvedamies klusāk, tad sāka sist ar slotu pa griestiem. Vienu vārdu sakot, darīja visu, kas viņus pašus ārkārtīgi uzjautrināja. Kad viņi tomēr nomierinājās, tad nez kādēļ pie mums ielauzās divi draugi ar šaha dēlīti un  pilnā nopietnībā lūdza palīdzēt atrisināt kaut kādu tur viņiem radušos problēmu. Mēs viņus aizdzinām. Vēl pēc 10 minūtēm uzradās citi draugi un tiem obligāti vajadzēja mana nākamā vīra palīdzību, jo bija jāizstumj mašīna no dubļiem. Viņš, protams, nespēja atteikt un aizgāja palīdzēt. Pēc 15 minūtēm, kad viņš atgriezās, mēs metāmies darīt tālāk to pašu, ko bijām iesākuši un tajā brīdī vecā gulta no enerģiskajām darbībām sagāzās. Bet vismaz mēs bijām pabeiguši, ko bijām iecerējuši. Tieši tad man sagribējās uz tualeti, kura atradās ārā. Tagad visi jautrie uzdzīvotāji bija aizmiguši un es vienā krekliņā ar plikām kājām metos ārā, kur nebūt nebija tas siltākais laiks, jo bija oktobris. Un kā jums šķiet, kas notika?  Durvis aizcirtās un es ar pliku dibenu vēl desmit minūtes skraidīju apkārt mājai klaigādama, lai mani ielaiž iekšā.  Neskatoties uz visiem trakajiem piedzīvojumiem, tieši šajā naktī tika ieņemts mūsu dēls.

 

Jūlija, 19 gadi

Ar savu vecāko māsu, viņas puisi un pāris draudzenēm bijām aizbraukuši uz laukiem pie radiniekiem. Mājās bija visi – vecāki, vecvecāki, tantes un onkuļi. Pa dienu visi jaunie sauļojāmies un vecākā paaudze turpat ar kaut ko darbojās. Mājas galā bija novietots piepūšamais baseins. No pagalma redzēt nevarēja, bet nebija arī pārāk tālu.  Mana māsa paziņoja, ka dosies atvēsināties uz baseinu. Pēc trim minūtēm arī viņas draugs paziņoja, ka nevarot izturēt karstumu. Mēs mierīgi turpinām gulšņāt, līdz izdzirdam, kā sākumā noplakšķ baseina ūdens. Pēc kāda brīža jau skaņas sāka palikt aizvien  aizdomīgākas un ritmiskākas, ko sāka papildināt arī raksturīgas elsas un vaidi. Mēs visi saskatāmies, bet nu ko tur vairs izdarīt. Pats smieklīgākais sekoja pēc tam. Māsa, pat nenojaušot, ka visu esam dzirdējuši, atnāca no baseina un skaļi paziņoja, – Vai meitenes, tas bija TIK labi, visiem iesaku!

 

Linda, 32 gadi

Pavisam nesen sasmīdināju un nošokēju savu vīru. Mēs bijām flirtējuši un kacinājušies visu vakaru. Pirms gulēt iešanas, lai pavisam jauki būtu, nolēmām samainīt gultas veļu. Es turēju pārvalku un vīrs segu. Es viņam saku: “Paklau, dod šurp savu galu, es jau caurumu esmu atvērusi vaļā”.  Mans vīrs pāris sekundes klusēja un ļoti izbrīnīts skatījās uz mani. Tad sākām smieties un vienojamies, ka Freidam šajā mirkli būtu bijis daudz ko sacīt.

 

Un kādi ir jūsu piedzīvojumi? Rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Uikamelo
Uikamelo

Atkal Lasmanes vecišķās fantāzijas.