Meitene iesūdz puisi tiesā, jo viņš pēc mineta nav nopircis viņai iPhone

Divdesmit gadus jaunā Krasnodaras (Krievijā) iedzīvotāja Svetlana ir pārliecināta, ka viņas puisis ir viņu neģēlīgi piekrāpis. Kā stāsta meitene, viņa divus mēnešus dienu dienā veikusi savam partnerim minetu cerībā, ka puisis viņai par to uzdāvinās kāroto iPhone, taču diemžēl tas nav noticis.

Svetlana cer, ka viņai tomēr tiesas procesa ceļā izdosies iegūt kāroto viedierīci, kuras dēļ pūlējusies vaiga sviedros. Cerēt uz labvēlīgu spriedumu vedinot fakts, ka katru mineta veikšanas reizi Svetlana nofilmējusi ar savu mobilo telefonu. Šobrīd visi 62 videoieraksti ir nodoti tiesībsargājošajām iestādēm. Videofaktu vērtēšanai un analizēšanai ir izveidota speciāla komisija, kuras pienākums ir novērtēt mineta kvalitāti un noteikt pretenziju pamatotību.

Gadījumā, ja tiks atzīts, ka minets bijis kvalitatīvs, puisim būs jāmaksā naudas sods viena iPhone 5S 16GB cenas apmērā, kā arī komisija viņam izteiks stingro rājienu. Turpretī, ja mineta kvalitāte tiks atzīta par neapmierinošu, Svetlanai nāksies piespiedu kārtā atsaukt savu prasību.

Pats apsūdzētais notikušo komentējis paziņojot: “Bezzobaina veča sūkā labāk nekā šī lētā padauza. Pats lielākais, ko viņa no manis varētu saņemt, ir Nokia 3110”.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar