Ieņemti mājsēdes laikā janvārī, 5. oktobrī Dzemdību namā pasaulē nāca 32 bēbīši

bēbis

Vakar pie Rīgas Dzemdību nama baloniem greznotu mašīnu, ziedu un fotogrāfiju diena. 32 bēbīšu pirmais izlaidums jeb mājās došanās diena. 18 puisīši un 14 meitenītes, tostarp dvīnītes, pasaulē nāca tieši 5. oktobrī. Un tas ir šā gada rekords.

Mammas Kristīnes rokās mazais Rafaels saldi čuč. Viņš ir viens no 32 bērniņiem, kas Rīgas Dzemdību namā piedzima 5. oktobrī un parūpējās par absolūtu divu gadu rekordu.

“Viņš ir mierīgs, ļoti gaidīts! Mazākais brālis lielākajam brālim. Galvenais, lai izaug laimīgs cilvēks,” saka jaundzimušā Rafaela mamma Kristīne Rācene.

To, ka šāds rekords sasniegts, Kristīne uzzināja tikai vēlāk: “Mums teica – nodaļa pilna, tad jau sapratu, “kovidlaika” bērniņi visiem dzimst.”

5. oktobrī nebija pilnmēness vai kāds cits racionāli vai iracionāli skaidrojams cēlonis. Tiesa, visi mazulīši ieņemti janvārī, kad spēkā bija komandantstunda un naktīs bez īpaša iemesla uz ielas atrasties nedrīkstēja.

“Tajā laikā bija “lokdauns”. Nu, ja tikai šādi būtu “lokdauni” un pandēmijas efekti, mēs būtu ļoti priecīgi,” saka Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova.

Šogad jūlijā Rīgas Dzemdību namā piedzima 537 bērniņi, septembrī – 532. Oktobra rekordi vēl top, bet 5. oktobrī 32 mazuļiem, tostarp dvīņu meitiņām, turpmāk būs rekordistu dzimšanas diena.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar