Lielais veselības horoskops 2019. gadam visām zodiaka zīmēm

Zodiaka zīmes

Nākamgad par mūsu fizisko labklājību atbildēs Mēness un Venera, attiecīgi tās zīmes, kurām šie debesu objekti ir pārvaldītāji un aktivizētāji, bet tie ir Vērsis, Vēzis, Svari un Zivis, saņems būtiskus ieguvumus un minimālu risku. 2019.gadā, kura aizgādne ir Cūka, neviena horoskopa zīme nenonāks kritiskā situācijā no veselības viedokļa.

2019.gads ritēs diezgan tradicionāli. Ieguvēji viennozīmīgi būs tie, kas nav pieraduši riskēt un šajā plānā neplāno mainīties. No otras puses, 2019.gads būs diezgan aktīvs un daudzās situācijās prasīs ātru reakciju, kas var kaitēt veselībai.

Piemēram, kāds izskries ārā no mājas uzreiz pēc dušas, jo steidzami jābrauc uz darbu, bet citam ienāks prātā doties pārgājienā, nepaskatoties laika prognozēs. Šādos momentos nekādi zvaigžņu aizgādņi neaizsargās no tuvredzības un rezultātā – saaukstēšanās un ar to saistītās problēmas.

2019.gada pirmajā pusē daudzas hroniskas kaites var negaidīti izbeigties, bet nopietnākas saslimšanas ieiet remisijas stadijā. Gada vidū gaidāma veselības būtiska uzlabošanās, un tas attiecas pat uz tiem, kas nav noturīgi pret iekaisumiem un infekcijām.

Vasaras sezonā noteikti vajag aizbraukt atpūsties citā reģionā. 2019.gads daudziem būs kardināls periods, kad viņi negaidīti izlems pārkāpt iesakņojušos tradīciju. Tiem, kas riskēs to izdarīt, neraugoties uz viedokli no malas, zvaigznes viennozīmīgi piešķirs tādus nopietnus ieguvumus kā izveseļošanos un atbrīvošanos no senām veselības problēmām.

Auns

Auna zīmes pārstāvjiem, kuru aizgādņi ir Marss un Saule, 2019.gads no veselības viedokļa būs stabils periods, bet riskantu situāciju, kas spējīgas radīt kaut kādu nopietnu saslimšanu attīstību, būs maz vai nebūs vispār. Šeit svarīgi norādīt uz likumsakarību – ja būs jāizdara izvēle starp veselību un kaut ko citu (finanšu labklājību, karjeru, veiksmīgu darījumu), tad jāizvēlas pirmo, lai kādas priekšrocības nesolītu otrais variants.

Sasniegt plānoto varēs arī citreiz, bet atgūt veselību kaut kādā mērā diez vai izdosies. Tāpēc zināmos momentos 2019.gada veselības horoskops iesaka Aunam “pievaldīt zirgus” un nopietni aizdomāties par turpmākajiem plāniem.

Vienlaikus 2019.gadā vari rīkoties bez jebkādiem ierobežojumiem, ja patiešām esi pārliecināts par sevi. Tikai šai pārliecībai jābalstās uz aktuālo notikumu precīzu analīzi. Tas ir – ja tu ar draugiem nolem pavizināties ar snovbordu, neraugoties uz klepu, tad diez vai kāds būs tiesīgs tev to aizliegt. Taču tev ir skaidri jāsaprot, kāds var būt šāda lēmuma rezultāts, kad būsi spiests gulēt gultā ar temperatūru un “izkritīsi” no dzīves vismaz uz nedēļu. Vai tas ir to vērts?

Turklāt jāmin, ka 2019.gadā Aunam ir jāpiesargās no riskiem, kas saistīti ar intīmajām attiecībām. It īpaši tas attiecas uz šajā zodiaka zīmē dzimušajām skaistā dzimuma pārstāvēm – nekāda kaisle nedrīkst būt stiprāka par saprātu, pretējā gadījumā tam var būt ārkārtīgi nevēlamas sekas, ar kurām nāksies cīnīties ilgi. Aunu imunitāte visspēcīgākā būs 2019.gada sākumā, no vasaras sezonas sākuma līdz beigām, kā arī ziemas periodā.

Vērsis

Vēršiem kā Zemes stihijas pārstāvjiem 2019.gads sola teju neaizskaramību fizisko kaišu plānā. Izrādot optimālu uzmanības devu, riski ir minimāli un to piepildīšanās iespējama tikai tad, ja pats Vērsis neņems vērā elementārus piesardzības noteikumus. Saistībā ar ne pārāk labvēlīgu Plutona stāvokli iespējams traumu risks alkohola iespaidā, tāpēc Vērša zīmes pārstāvjiem ir jābūt maksimāli piesardzīgiem. No otras puses, šie ir praktiski visi ierobežojumi, kurus Cūkas gadā Vērsim diktē zvaigznes.

2019.gada sākumā un beigās daudzi Vērši var nonākt depresīvā stāvoklī. Tas var nebūt nekādi saistīts ne ar darbu, ne finansēm, ne personisko attiecību jomu. No otras puses, pilnīgi iespējams, ka kāda no minētajām jomām var ietekmēt Vēršu emocionālo noskaņojumu. Jebkurā gadījumā zvaigznes iesaka pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no šāda noskaņojuma, pretējā gadījumā ar laiku šāds stāvoklis jau var izraisīt nopietnas problēmas.

2019.gada vidū pilnīgi iespējamas situācijas, kad Vērši tā vien slieksies riskēt. Vienā svaru kausa pusē būs prestižs, bet otrā – risks saslimt, piemēram, ar saaukstēšanos. Šajā plānā Vērsis būs viena no nedaudzajām zodiaka zīmēm, kuras 2019.gadā patiešām var riskēt ar veselību. Tikai, pirmkārt, labāk to nedarīt vienam, lai būtu atbalsts. Bet, otrkārt, šāda tendence attiecas uz vasaras periodu plus vēl trīs, četras pavasara un rudens nedēļas. Pārējā laikā labāk neiet ārā bez cepures, lai cik liela nebūtu vajadzība.

Uzreiz norādīsim – ja arī Vērsis 2019.gadā saslims, tad nebūs nepieciešamības izmantot kaut kādus inovatīvus risinājumus – no visām problēmām varēs tikt vaļā ar pārbaudītām tradicionālajām metodēm. Tāpat pavasara plaukumā un gada izskaņā vajag pievērst uzmanību savai fiziskajai formai.

Šī norāde īpaši svarīga profesionālajiem sportistiem, jo tieši šajos 2019.gada posmos viņi spēs gūt vislabākos rezultātus. 2019.gads ir perspektīvs periods, kas veselības plānā var kļūt negatīvs tikai tajā gadījumā, ja to pieļaus paši Vērši, būdami neuzmanīgi un nolaidīgi. Bet – tā kā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem reti sastopamas šādas rakstura iezīmes, Vēršiem 2019.gadā nav no kā baidīties.

Dvīņi

Dvīņiem, kuriem debesjumā īpaša aizgādne ir pundurplanēta Cerera, gada cikls veselības jomā lielā mērā atbildīs standartiem. Tam būs maz principiālu atšķirību no iepriekšējiem cikliem, ja vien paši Dvīņi vārda tiešā nozīmē neizlems nodarboties ar sevi.

Tas nozīmē, ka 2019.gads ir vienkārši ideāls tiem, kas sen vēlējušies doties uz sporta zāli, lai piešķirtu savam ķermenim estētiskākas formas. Tomēr ir nepareizi domāt, ka Dvīņi visu iegūs viegli un vienkārši, darbu neviens nav atcēlis.

Pirmos rezultātus tu sasniegsi diezgan ātri, un tad būs vairāk izredžu, tā teikt, “noķert ritmu”. Tiem Dvīņiem, kas profesionāli nodarbojas ar sportu, 2019.gads būs spilgtu, nozīmīgu sasniegumu periods. Nāksies pastrādāt, taču tas būs tā vērts. Vēl jo vairāk tāpēc, ka sporta traumu risks pašlaik ir sarucis līdz minimumam.

Turklāt ir vērts minēt, ka veiksmīgākais laiks fiziskās kondīcijas plānā Dvīņiem būs 2019.gada pavasaris un vasara. Tas nenozīmē, ka citās sezonās tu nevarēsi sasniegt izvirzītos mērķus, vienkārši cirkādes ritmi būs visprecīzāk sinhronizēti tieši šajā laikā. Šis padoms viennozīmīgi jāņem vērā tiem, kam sen bija jāiziet kādas hroniskas saslimšanas ārstēšanās kurss, bet rokas nekādi nesniedzās.

Tieši minētajos periodos organisma atjaunošanās notiks ar lielāko intensitāti, bet iespējamie blakusefekti no ārstēšanās būs minimāli. Tāpat jānorāda, ka 2019.gadā priekšrocības saņems tie Dvīņi, kuri arī agrāk rūpējās par savu veselību, vismaz nesmēķēja un veica rīta vingrošanu. Jebkurā gadījumā 2019.gads sniegs Dvīņiem ne mazums iespēju atbrīvoties no lielākās daļas veselības problēmu.

2019.gadā Dvīņu zīmes pārstāvjiem nevajag nodarboties ar urķēšanos sevī un sevis uzskrūvēšanu, jo no tava emocionālā noskaņojuma būs atkarīga organisma nervu un imūnsistēmas darbība. Kopumā 2019.gads būs labs laiks, kad Dvīņi patiešām var kļūt stiprāki un spēcīgāki – vajag tikai to darīt pārdomāti, nevis uz ātru roku. Iepriekš ir jākonsultējas ar speciālistiem vai draugiem, kuriem ir pieredze šādās lietās, tad arī rezultāts pārsniegs tavas gaidas.

Vēzis

Vēža zīmes pārstāvjiem 2019.gadā nevajag atskatīties uz veselības problēmām, kas mocīja iepriekš. Tagad viss būs citādi. Tas nenozīmē, ka acumirklī iespējams atbrīvoties no jebkādām hroniskām un akūtām kaitēm, lai gan arī šāds variants ir pilnīgi iespējams. Pateicoties Vēža aizgādņa Mēness veiksmīgajam stāvoklim, šīs zodiaka zīmes pārstāvji paši noteiks savas stiprās un vājas vietas.

Ja tu esi nolēmis doties slēpot salā, neraugoties uz hronisku kakla mandeļu iekaisumu, tad pilnīgi iespējams var gūt lielu gandarījumu bez jebkādām sekām veselībai. Taču to nāksies ar kaut ko kompensēt, piemēram, atteikties no pārgājiena, jo sinoptiķi sola lietu, bet gulēt teltī augsta mitruma apstākļos var izrādīties problemātiski, ņemot vērā esošās problēmas.

Ja tu spēsi līdzsvarot šādus momentus, tad 2019.gadā vari nesaslimt vispār. Pilnīgi iespējams, ka vairākās situācijās strādās pretējais efekts, kuru daudzi Vēži dievina, jo tas paver viņiem jaunas iespējas. Pretējā efekta būtība ir tāda – ja pastāv maksimāls risks saslimt, tad, iespējams, lai nesaslimtu, sevi vajag tieši pakļaut šim riskam. Zvaigznes nekādas garantijas nedod, cilvēkam pašam ir jāpieņem šāds izsvērts un skaidrs lēmums, pilnā mērā apzinoties visas iespējamās sekas.

Kopumā Cūkas gads Vēža zīmes pārstāvjiem būs stabils veselības ziņā. Horoskops iesaka nekādā gadījumā sevi neuzskrūvēt – vairums problēmu sākas ar to, ka Vēži paši kaut ko sadomājas un pārdzīvo par to, radot jau reālas problēmas. 2019.gadā no tā vajag atbrīvoties reizi par visām reizēm. Vēl jo vairāk tāpēc, ka zvaigznes ir labvēlīgi noskaņotas pret pozitīvu noskaņojumu un dzīvi apliecinošām pārmaiņām.

Lauva

Lauva, kura aizgādne tradicionāli ir Saule, 2019.gadā no veselības viedokļa iegūs sev vēl vienu negaidītu patronu – Mēnesi. Šī ir diezgan netipiska kombinācija, attiecīgi arī tās sekas būs neparastas. Pirmkārt, Lauvas būs izturīgas kā nekad. Pat tad, ja tu ieiesi šajā gada ciklā ar kaut kādām veselības likstām, tad jau pirmās triādes beigās (nosacīti – pavasara vidū) par šīm problēmām nepaliks pat atmiņu.

Protams, ka pats par sevi nekas nenotiks, bet Lauvas pieņems pareizus un savlaicīgus lēmumus, ko daļēji veicinās labvēlīgie apstākļi. Rezultāts uz sevi neliks ilgi gaidīt, un šī tendence (risināt problēmas līdzko tās parādās) ļaus Lauvām samazināt līdz minimumam praktiski jebkādus riskus, kas saistīti ar ražošanas, sporta un nejaušām traumām.

2019.gadā Lauvas zīmē dzimušajiem ir jāpievērš uzmanība savai intīmajai dzīvei. Īpaši tas attiecas uz vientuļajiem Lauvām un vēl lielākā mērā – uz cilvēces vīrišķo daļu. Veselības horoskops Lauvām 2019.gadam nekādā gadījumā neierobežo šīs zodiaka zīmes pārstāvjus – tas tikai atgādina, ka zināmos momentos nevajag aizmirst par piesardzības pasākumiem, pilnībā atdodoties kaislei. Pretējā gadījumā iespējamas ārkārtīgi nevēlamas sekas, kas ietekmēs arī citas tavas dzīves sfēras. Uz ģimenes Lauvām tas attiecas daudz mazākā mērā.

2019.gadā Lauvām, kuras tā vai citādi saistītas ar sportu, īpaši rūpīgi jāgatavojas čempionātiem, turnīriem un citām sacensībām. Risks iegūt traumu nav augsts, tomēr Merkura nelabvēlīgās pozīcijas dēļ 2019.gada otrajā pusē pastāv varbūtība nesasniegt rezultātus, kurus bija plānots.

Kopumā 2019.gads ir labvēlīgs Lauvām no fiziskās, garīgās un emocionālās veselības viedokļa. Neviena situācija nespēs novest Lauvu tik tālu, lai viņš atklāti zaudētu savaldīšanos. Tā kā Lauvas zīmē dzimušie ir uzmanīgi pret sevi, viņi viennozīmīgi spēs izvairīties no riskantām situācijām un pilnīgi iespējams, ka 2019.gadā ne reizi nesaslims.

Kas attiecas uz hroniskām problēmām, tad ar tām cīnīties labāk pavasara un rudens periodā – šajā laikā jebkādām atjaunošanās un nostiprinošām praksēm ir lielākais efekts. Turklāt zvaigznes iesaka Lauvām nepieciešamības gadījumā vērsties pēc atbalsta, nevis risināt problēmas pastāvīgi.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušie var rēķināties ar veselu virkni būtisku ieguvumu savas fiziskās un emocionālās veselības plānā uz tā rēķina, ka Merkurs būs tavs aizgādnis un vienlaikus aktivētājs. Kad citi kritīs panikā un nesapratīs, kas notiek, Jaunavas zīmes pārstāvji spēs saglabāt aukstasinību un bez grūtībām saprast apkārtējo notikumu cēloni.

No vienas puses, tas sniegs iespēju veltīgi neriskēt ar veselību. Otrkārt, Jaunavas daudz mazāk raizēsies, tāpēc veselībai netiks nodarīts kaitējums nervu sistēmas satricinājumu dēļ.

Pirmajos 2019.gada mēnešos Jaunavām retāk jāievieš savā dienas kārtībā kaut kas jauns. Piemēram, ja agrāk šīs zīmes pārstāvis, maigi sakot, ne pārāk aizrāvās ar ziemas makšķerēšanu, tad tagad patiešām nav jēgas sākt šo nodarbi. Ne tāpēc, ka nesanāks, bet tāpēc, ka var riskēt ar savu veselību un rezultātā emocijas ne pavisam nebūs tādas, kā gaidīts.

2019.gada pavasara laiku Jaunavas pavadīs diezgan stabilos apstākļos. Šis ir īstais brīdis, lai ķertos ārstēt hroniskas slimības, ja tādas ir. Ja sen bija plānots doties uz veselības pārbaudi, tad labāk vislabāk to izdarīt tieši pavasarī.

2019.gada vidū daudzas Jaunavas sapratīs, ka ir daudz stiprākas, nekā bija agrāk. Un tas patiešām ir tā – daļēji pats no sevis, daļēji – pateicoties Jaunavu savlaicīgajai rīcībai attiecībā uz savu veselību. Risks saķert saaukstēšanos vai gūt traumu ir mazticams. 2019.gada otrajā pusē Jaunavai būs jāsāk svarīgs ceļš attiecībā uz fizisko un garīgo pilnveidošanos.

Viss notiks dabiski un jau tuvākajos mēnešos pozitīvi ietekmēs Jaunavas zīmes pārstāvjus. Katra situācija veidosies individuāli, bet gada cikls, kura saimniece ir Cūka, viennozīmīgi norobežos Jaunavas no lielām veselības problēmām, ja tikai tu pats uzstājīgi netuvosies tām.

Svari

Svariem 2019.gads šķitīs diezgan stabils periods, un daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji var pat nepamanīt būtiskas izmaiņas veselības ziņā. Kopumā tā ir laba tendence, kas liecina par to, ka Svariem patiešām ar veselību viss kārtībā un tev ir izdevies pārdzīvot sarežģītus posmus bez jebkādām negatīvām sekām. Nevar teikt, ka šādu posmu būs daudz, bet tie ir iespējami, īpaši pavasara plaukumā un rudens sākumā.

Šajā laikā 2019.gada veselības horoskops iesaka Svariem uzmanīties un tad, ja būs jāizvēlas, ko labāk vilkt mugurā – siltāku vai plānāku apģērbu, dot priekšroku kaut kam pa vidu. Mērenība būs Svaru galvenā labvēle, kas neļaus ignorēt atbilstošus piesardzības pasākumus, turklāt ne tikai attiecībā uz sevi, bet arī tuviniekiem. Gada sākumā tev izdosies viegli pasargāt sevi un savus tuvākos no masu epidēmijām un citām sezonālajām problēmām (ieskaitot avitaminozi).

Savukārt tad, ja Svari sen plānojuši kādu nopietnu operāciju vai ilglaicīgu ārstēšanās kursu, neatrast piemērotāku laiku kā 2019.gada vasara-rudens. Un tas atkal attiecas ne tikai uz tevi pašu, bet arī tuvākajiem cilvēkiem. Tomēr šeit pret jautājumu jāattiecas maksimāli atbildīgi un jāņem vērā ne tikai horoskopa, bet pirmkārt kvalificētu veselības jomas speciālistu rekomendācijas.

2019. gada otrajā pusē izdosies veselību nostiprināt vēl pamatīgāk tādā nozīmē, ka Svari jau skaidri sapratīs, kā un no kādiem riskiem ir sevi pasargājuši. Tiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, kas profesionāli nodarbojas ar sportu, traumu varbūtība ir maza visa gada garumā, bet it īpaši gada cikla otrajā pusē.

Tiem, kam ar sportu nav sakara, bet ir vēlme, lai būtu, ideāli spert pirmos soļus vasaras sākumā – tas būs visproduktīvāk, un pirmie rezultāti būs jau sezonas beigās. Kopumā 2019.gads ir labs no sevis fiziskās pilnveidošanas viedokļa. Zvaigznes Svariem 2019.gadā ir labvēlīgas Svariem un ir grēks to neizmantot.

Skorpions

2019.gadā Venera nostāsies Skorpiona pusē un nodrošinās ar uzticamu aizsardzību no pēkšņām veselības problēmām. Kas attiecas uz hroniskām saslimšanām, tad gandrīz visām horoskopa zīmēm gada ciklā izdosies veiksmīgi apkarot šādas problēmas. Šajā kontekstā Skorpionam labvēlīgākie būs 2019.gada pirmie trīs mēneši, kā arī vasaras beigas un rudens sākums. Citiem vārdiem, ja tu jau sen gribēji aizbraukt uz sanatoriju vai atpūtas namu veselības uzlabošanas nolūkā, tad labāku laiku neatrast.

2019.gada vidus jeb vasaras sezona būs veiksmīga tiem Skorpiona zīmes pārstāvjiem, kam rodas regulāras problēmas ar ģenitāliju un urīnizvades sistēmu, kā arī elpošanas orgānu sistēmu. 2019.gada veselības horoskops iesaka paņemt atvaļinājumu un doties atpūsties pie jūras siltajās zemēs, taču atpūtai jāilgst vismaz divas nedēļas, citādi efekts būs minimāls.

2019.gada rudenī un ziemā, izņemot šim periodam tradicionālo avitaminozi, būtiskas problēmas nav gaidāmas, bet Skorpioniem, kuriem ir bērni, zvaigznes iesaka pievērst paaugstinātu uzmanību saviem lolojumiem. Tādējādi Cūkas gads būs veiksmīgs ne tikai pašam Skorpionam, bet arī tiem, kas ir viņa gādībā. Tikai nevajag nonākt līdz fanātismam ne attiecībā pret sevi, ne citiem.

2019.gads būs diezgan veiksmīgs Skorpioniem, kuri izlems uzlabot savu fizisko formu. Rezultātus Skorpioniem izdosies sasniegt ātrāk nekā citu zīmju pārstāvjiem, taču tikai tajā gadījumā, ja tu pārliecinoši dosies uz mērķi. 2019.gads – teicams laiks, lai nostiprinātu muskuļus, kaulus un saites. Šajā saistībā svarīgi ir ieklausīties speciālistu padomos, tāpēc turi ausis vaļā.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvjiem nav jāievēro nekādi ierobežojumi attiecībā uz veselību. Proti, situācijās, kad pastāv risks saslimt, nevajag ziedot iespaidus, mēģinot sevi pasargāt no iespējamām problēmām. It īpaši, ja runa ir par atpūtu jautrā kompānijā, jo nākamgad pozitīvās emocijas Strēlniekiem būs labākais ārsts.

2019.gada veselības horoskopam ir viens svarīgs padoms Strēlnieka zīmes pārstāvjiem. Nekādā gadījumā nedrīkst nodarboties ar pašārstēšanos un izmantot vecmāmiņas metodes. Ja pēkšņi sajūti savārgumu, nekavējoties vērsies pie kvalificēta medicīnas speciālista.

2019.gada pirmajos mēnešos un pavasara sezonā Strēlniekiem ieteicams neko sev neatteikt uztura ziņā, iekļaujot ēdienkartē maksimāli daudz vitamīnu un pārtikas šķiedru. Vasaras periodā zvaigznes paredz stipru veselību, kas nepievils pat kritiskā situācijā. Vasaras sezonas beigās pastāv zināms risks gūt traumu sportisko aktivitāšu laikā vai nejauši.

2019.gada rudens un ziema paies diezgan mierīgi. Strēlniekiem ieteicams dzīvot tādā tempā, pie kura viņi ir pieraduši. Krasas dzīvesveida izmaiņas var negatīvi ietekmēt imunitāti, tāpēc tās labāk ieviest pakāpeniski. Strēlniekiem nākamais gads ir svarīgs arī tāpēc, ka tad, ja esi ieplānojis radīt pēcnācējus, iestāsies labvēlīgs periods bērna iznēsāšanai un dzemdēšanai tieši fiziskā stāvokļa ziņā.

Mežāzis

2019.gada veselības horoskops sola Mežāžiem veiksmīgu periodu jebkādu rehabilitācijas pasākumu ziņā, bet Marsa veiksmīgā stāvokļa ziņā šīs zodiaka zīmes pārstāvju imunitāte būs augstā līmenī, kas ļaus arī turpmāk izvairīties no veselības nedienām. Rezultātā aktuālais cikls dos Mežāžiem iespēju pārliecinoši realizēties jebkurā izvēlētajā virzienā. Ja arī veselības problēmas radīsies, tad ne tik nopietnas, lai pievērstu tām pastiprinātu uzmanību.

2019.gada pirmā triāde veselības plānā būs visriskantākā. Tas nepavisam nenozīmē, ka Mežāzis saslims, vienkārši ziemas salā nedrīkst aizmirst uzvilkt cepuri un nav jādzenas pēc modes tendencēm, atklājot ķermeņa daļas (kurām normālā apģērbā jābūt aizklātām) visiem vējiem.

Tiem Mežāžiem, kam raksturīga īpaši stipra veselība, vairāk uzmanības jāpievērš pavasara sezonai. Šajā periodā nevajag kardināli mainīt dzīvesveidu, bet tad, ja šādi plāni ir bijuši, labāk jebkuras metamorfozes pārcelt uz vasaras sezonu. Pavasarī pastāv risks nopietni iedragāt imunitāti ar nepārdomātiem soļiem, bet šajā gadījumā pietiks ar elementāriem piesardzības pasākumiem.

2019.gada vasaras periods visiem Mežāžiem no veselības viedokļa būs visveiksmīgākais – šajā laikā tavi debesu aizgādņi atradīsies savu spēku augstākajā punktā un saglabās pārliecinošu ietekmi līdz pat gada cikla beigām.

Ūdensvīrs

Neptūna aizgādnības un Mēness labvēlīgā stāvokļa dēļ Ūdensvīra zīmē dzimušajiem 2019.gadā nevajag sevi nopietni ierobežot, lai samazinātu risku ar kaut ko saslimt. Patiesībā šajā periodā Ūdensvīru imūnsistēma būs sevišķi spēcīga, lai gan tas, protams, neatceļ elementārus piesardzības noteikumus. Piemēram, gada sākumā nav ieteicams bez vajadzības iet ārā, ja valda stiprs sals.

2019.gada pavasarī turpināsies iepriekšējā tendence – šajā periodā Ūdensvīriem ir vislabāk kvalitatīvi izārstēties, ja pastāv šāda nepieciešamība. Daudzām zodiaka zīmēm pavasara periods būs visveiksmīgākais laiks, lai likvidētu jebkādas disfunkcijas organismā, ieskaitot tās, ar kurām nācies cīnīties teju visu dzīvi.

2019.gada vasara un rudens būs optimāls laiks atpūtai, nav nekādu risku saslimt, lai gan pastāv neliela varbūtība iegūt traumu darbā. 2019.gada veselības horoskops iesaka Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem, pirmkārt, nezaudēt modrību, īpaši tajos periodos, kad viss šķiet maksimāli stabili. Otrkārt, šajā laikā noteikt jāpaņem maksimāli garš atvaļinājums un jādodas uz tālām zemēm. 3-4 nedēļu ilgs atvaļinājums patiešām visnotaļ pozitīvi ietekmēs Ūdensvīru fizisko stāvokli un dos enerģijas lādiņu uz ļoti ilgu laiku.

2019.gada izskaņā kaut kas var destabilizēt Ūdensvīrus. Iespējams, tās būs grūtības darbā vai sarežģījumi personiskajā dzīvē. Tomēr nekas nebūs kritisks, viss būs atrisināms viegli un vienkārši, tāpēc zvaigznes iesaka Ūdensvīriem pārmērīgi neraizēties un neiziet no rāmjiem. Pretējā gadījumā var sākties ilgstoša depresija un attiecības ģimenē var pasliktināties. Ja Ūdensvīri izrādīs savaldību un pacietību, tad arī ar veselību viss būs kārtībā un ģimenes pavards priecēs ar siltumu un omulību.

Zivis

2019.gads Zivīm sola ne mazums patīkamu brīžu, bet – lai tie būtu divtik patīkami, šīs zodiaka zīmes aizgādņi Jupiters un Venera pacentīsies nodrošināt tevi šajā periodā ar stipru veselību. Vienīgais, kas jāņem vērā Zivīm, ir lieki neriskēt. Tas nebūt nenozīmē, ka visu gadu jāsēž mājās ar marles apsēju ap muti un degunu, lai, nedod Dievs, ar kaut ko nesaslimtu. Tieši otrādi – aktivitāte ir atbalstāma – vienkārši pat atpūtas laikā nevajag aizmirst par elementāriem drošības pasākumiem.

2019.gada pirmā puse Zivīm var būt diezgan stabila, lai gan norisināsies daudz interesantu notikumu. Stabilitāte attieksies konkrēti uz veselības jomu – tas nozīmē, ka nebūs nopietnu problēmu, bet pēkšņas brīnumainas izārstēšanās arī nav paredzamas. Zivīm tāpat kā citām zodiaka zīmēm 2019.gadā ieteicams nodarboties ar savu fizisko pilnveidošanos.

Un nevajag meklēt iemeslus, kāpēc to nedarīt, aizbildinoties ar laika trūkumu vai slinkumu. Patiesībā viss ir vienkārši – ja cilvēks nerūpēsies par savu veselību pats, neviens cits to viņa vietā nedarīs. Bet fiziskā kultūra ir veselīga ķermeņa pamats – tā teikt, veselā miesā, vesels gars. Tāpēc ir jāsaņem sevi rokās un jādodas uz sporta zāli.

2019.gada otrajā pusē Zivīm nekādā ziņā nevajag mazināt apgriezienus fizisko treniņu ziņā. Profesionālus sportistus gaida jauni sasniegumi, gada cikls būs teicams laiks uzvarām turnīros un sacensībās. Vēl šajā periodā labi pievērst uzmanību kaitēm, kuru ārstēšanai līdz šim rokas nesniedzās. Nekādā gadījumā nedrīkst nodarboties ar pašārstēšanos, it īpaši, ja problēma ir acīmredzama.

2019.gads būs lielisks laiks, kas atnesīs Zivīm ne mazums spilgtu iespaidu un ļaus viegli pārvarēt jebkuras nedienas, taču ir jābūt uzmanīgam un pirmkārt – pret sevi.

 

(Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem)

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar