Latvijas devītais bagātākais cilvēks pērk aviobiļetes svīrēm?

svīre

Katram, protams, ir tiesības ar savu nopelnīto naudu rīkoties kā vien viņš vēlas. Dažs bagāts Latvijas vīrs atbalsta slimus bērnus, cits veido mākslas kolekcijas, vēl cits neatbalsta nevienu un nekad. Katrs dara, kā grib, un reizēm bagāto ļaužu tēriņi, kā zināms, kļūst patiešām ekstravaganti. Tā arī šajā gadījumā.

Atgādināsim, par ko ir stāsts. Portāls Pietiek.com publicēja rakstu “Latvijas devītais bagātākais cilvēks beidzot sniedzis atbalstu savas meitas putnu patversmei?” par to, ka kokrūpnieks, firmas „Nelss” līdzīpašnieks Uldis Asars acīmredzot ir nolēmis palīdzēt savai meitai ierīkot modernu, visām prasībām atbilstošu putnu patversmi un beidzot likvidēt esošo nelikumīgo kaktu kantori dzīvojamo māju rajonā Jūrmalā.

Pēc šī materiāla publicēšanas Sarmīte Kolāte sociālajos tīklos norādīja, ka tajā paustais neesot taisnība un Asara kungs meitai palīdzot jau sen.

Screen Shot 2017-08-20 at 11.11.01

Nu beidziet melot, raksta Sarmīte Kolāte. Viņš taču visu laiku atbalsta. Operācijas, sistēmas, darbinieku algas, avio biļetes svīrēm uz ārvalstu klīnikām….

Lai arī Asara kungs pats izvairās no komunikācijas ar medijiem, mums nav īsti pamata neticēt Kolātes kundzei, kas, spriežot pēc komentāriem, personīgi pazīst Asara kunga meitu un ir lietas kursā par notiekošo.

Tātad, notiek tas, cik var saprast, apmēram tā – ja Jūrmalas mežā kāds atrod ievainotu svīri un nogādā to Asaru ģimenei, ar šo ievainoto radību sāk notikt lielas lietas. Rentgeni, sistēmas, ārsti un tad svīre (nu droši vien ne katra, bet tikai sarežģītākajos gadījumos) tiek vesta ar lidmašīnu uz ārvalstīm, tur ārstēta (un izārstēta tiek lidināta atpakaļ?).

Protams, katrs savu naudu var tērēt, kā grib, bet kā pamatoti vaicā cits publikācijas komentētājs internetā – mērķis šādām darbībām nekādā gadījumā nevarētu būt saistīts ar dabas aizsardzību, īpaši ņemto vērā to, ka svīres nav nedz reti, nedz aizsargājami putni. Normālā lietu kārtībā dabā ievainots, slims putns kļūtu par barību plēsējiem un dabisku, evolūcijas noteiktu barības ķēdes sastāvdaļu. Ja kāds uzskata, ka šīs dzīvās radības ir jāglābj, tikpat labi varētu sākt izķert savvaļā dzīvojošus zaķus vai stirniņas, lai tiem nebūtu jāiet bojā šausminošā nāvē vilku vai lūšu ķetnās.

Skaidrs arī, ka ar lidmašīnām pa pasauli vizinātas svīres iegūst tādu “carbon footprint”, kādu ne katrs Latvijas iedzīvotājs sastrādā. Jebkurā gadījumā, tas ir interesants naudas tērēšanas veids. Žēl vienīgi, ka rūpēs par svīrēm tiek ignorēti cilvēki, kam šobrīd jādzīvo blakus smirdīgai, nelikumīgai, visus likumus un noteikumus pārkāpjošai putnu patversmei.

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
enna
enna

Uzpirceju raksts. Kada sagadisanas, ka kaimins zaudeja prava pret Jurmalas Domi un atlauju putnu centram Dome pagarinaja. Miniet simts reizes, kurs so portalu uzpircis! Vel riebigak, ka tiek noniecinati meginajumi palidzet ievainotiem dzivniekiem. Sviru klinikas Latvija nav, un kurs teica, ka tiek pirktas biletes- ko gan jus par to varetu zinat. Stulbas baumas. Aviokompanijas ari medz sadarboties un atbalstit tadas lietas. Jakaunas butu jums, kas nopel citu cilveku labos darbus. Ja ir nauda un ja cilveki ar to palidz un dod atpakal, tad ko vel labaku vini ar to varetu darit. Nekad vairak nelasisu puaro.lv, jo tas ir mulkibu portals.… lasīt vēl »

Alla
Alla

Cik tev par šīm samazgām samaksāja stulbais kaimiņš?

aaa
aaa

šis nav viens no tiem gadījumiem, kas saucas “fake news” un neviens īsti neiespringst pārbaudīt faktus pirms izplatīt nepārbaudītu līdz galam informāciju izsmejot personu, un, kā izskatās, tas nostrādā diezgan lieliski jo neviens pat neprasa pēc kaut kādas taustāmas liecības? Pat šeit komentāros…

Svīre
Svīre

Smird tur. Ļoti taustāmi, esmu bijusi.

Svīre
Svīre

Nezinu, kādas biļetes viņš pērk, ja pavasarī vēl prasīja naudu pašvaldībai, lai tā atbalsta finansiāli.

MAX
MAX

Ne katrs slimais bērns vai pieaugušais var sapņot par tādu aprūpi :(