Latvija sasniegusi augstāko mirstības līmeni ar diagnosticētu Covid-19 starp ES un EEZ valstīm

sveces

Pagājušajā nedēļā Latvija ir sasniegusi augstāko mirstības līmeni ar diagnosticētu Covid-19 starp Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīm, apsteidzot Rumāniju un Bulgāriju, kurās līdz šim bija augstākie mirstības rādītāji ar Covid-19, liecina Eiropas Slimību un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Latvijā aizvadītajās divās nedēļās no 18. līdz 31.oktobrim mirstības līmenis ar diagnosticēti Covid-19 sasniedza 244,8 gadījumus uz vienu miljonu iedzīvotāju.

Latvijai seko Bulgārija ar 242,7 un Rumānija ar 230,3 nāves gadījumiem uz vienu miljonu iedzīvotāju iepriekšējo divu nedēļu laikā.

Tikmēr vidējais mirstības rādītājs ar diagnosticētu Covid-19 ES un EEZ valstīs šajā laikā bija 27,2 gadījumi uz vienu miljonu iedzīvotāju.

Arī Latvijas kaimiņvalstīs mirstības rādītājs ir salīdzinoši strauji audzis.

Lietuvā mirstība iepriekšējās divās nedēļās bija 78,4 gadījumi, bet Igaunijā – 82 gadījumi uz vienu miljonu iedzīvotāju.

Augstāka mirstība ar diagnosticētu Covid-19 nekā abās Latvijas kaimiņvalstīs bijusi Horvātijā.

Tāpat Latvija aizvadītajās divās nedēļās, kurās tiek salīdzināti ES un EEZ rādītāji, ar 1757,3 kumulatīvās saslimstības līmeni uz 100 000 iedzīvotāju turpināja atrasties pirmajā vietā. Tiesa jau nākamo dienu laikā situācija mainījās un Latviju šīs nedēļas sākumā saslimstības ziņā apsteidza Igaunija. Vakar Latvijas ziemeļu kaimiņvalstī 14 dienu kumulatīvais saslimstības līmenis uz 100 000 iedzīvotāju sasniedza jau 1808,1 gadījumu, bet Latvijā tas ir noslīdējis līdz 1652,8. Lietuvā šis rādītājs vakar samazinājās līdz 1397,2 inficētajiem uz 100 000 iedzīvotāju.

Baltijas valstīm saslimstības līmeņa ziņā tuvu ir vien Slovēnija un Horvātija, kurās tas arī pārsniedz 1000 gadījumu uz 100 000 iedzīvotāju robežu. Vidējais saslimstības līmenis ES un EEZ valstīs divās iepriekšējās nedēļās ir 306,2 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Woods Bobby
Woods Bobby

Cienījamais kungs vai kundze!

Atrodiet šeit aizdevumus, lai atrisinātu savu finanšu krīzi ar ļoti zemu procentu likmi. Es piedāvāju īpašu aizdevumu visiem interesentiem, un šī ir sertificēta aizdevumu kompānija, kuras vienīgais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, un mans kredīts tiek sniegts viens pats. Tāpēc nevilcinieties sazināties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju, izmantojot [email protected], WhatsApp: +4915218050790 un aizpildiet tālāk norādīto informāciju.

Pilnais vārds:
Aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:

Paldies.

santīms
santīms

Tur Reiram jāsabučo tā tūdaliņa Juhņēviča un jāsit uz pleca narcisam Pavļutam par izmaksājamo pensiju ietaupīšanu.

Māris
Māris

Muļķības un kārtējā maldināšana. Jautājums ir par kovīda nāves definīciju. Pie mums un daudzviet citur, ja tevi nobrauc auto, bet tev ir pozitīvas PCR testa analīzes, tu esi miris no kovīda. Visi tie 75+gadīgie, kas diemžēl ir miruši it kā no kovīda, patiesībā ir miruši no savas pamatslimības, bet diemžēl ir bijuši ar pozitīvu testu. Daudzās Eiropas valstīs notiek tiesvedība par šo definīciju. Pozitīvs iznākums ir Portugālē un pavisam nesen Itālijā, kur pēc šādas analoģijas no 180000 mirušajiem, tagad to ir tikai 4000.

Kasiņš
Kasiņš

Protams, protams, visādi noteikti ziņa labāk…

Vaira
Vaira

Tas ir genocīds pret Latvijas tautu , kad ĢP izmeklēs Pavļuta noziedzīgu amata pienākumu pildīšanu , laikam nekad , jo Stukānu ievēlēja šie paši politiķi !¥