Laima Dimanta prezentē jaunu singlu “Kas pateiks”

Jaunā talantīgā dziedātāja Laima Dimanta aprīļa nogalē  koncerta ietvaros Rāmavas muižā prezentēja savu jauno dziesmu  “Kas pateiks”.

Laikā, kad aizdomājamies par dabas saudzēšanu un tās skaistumu, klausītājiem bija iespēja uz mirkli izrauties no pilsētas kņadas un steigas, lai izbaudītu brīnišķīgu noskaņu senatnīgajā Rāmavas muižā, kuru ieskauj ainavu parks ar retām koku sugām un rāmi tekošu upīti.

Šajā harmoniskajā gaisotnē savas gaitas pie klausītājiem uzsāka dziedātājas Laimas Dimantas liriskais skaņdarbs “Kas pateiks”, kura mūzikas autori ir Laima Dimanta (vokāls), Pauls Arnicāns (ģitāra), Mareks Auziņš (bass), Pauls Eglītis (bungas) un Didzis Soste (klavieres), bet teksta autore – Elīna Zālīte, ieskaņojis un miksējis – Jānis Eglītis. Dzejolim, kas ir pamats dziesmas “Kas pateiks” tekstam, oriģinālais nosaukums ir “Cilvēka meklēšana”, un tas stāsta par patiesas cilvēcības nozīmi ikviena dzīvē.

“Dziesmu radījām kopīgi ar grupu, muzicējot Susējā. Radošais gars un dabas tuvums ļāva ieskatīties dziļāk sevī,” stāsta Laima.

Laima Dimanta ir gan dziesmu izpildītāja, gan mūzikas un tekstu autore. Viņa ir ieguvusi maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un  sevi pierādījusi, būdama soliste grupā “Camillas” , kā arī iedziedājusi singlu “Mainīt pasauli” kopā ar mūziķi Gustavo. Dziedātāja darbojusies arī “Riga Singing Week” par meistarklašu vadītāju. Publikas atzinību guvusi, uzstājoties festivālā Positivus 2014 un labdarības koncertos sadarbībā ar organizāciju Ziedot.lv.

2015. gada nogalē Laima Dimanta izdeva mini albumu “Mieram”, kas meklējams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

 

Galerijā foto no singla “Kas pateiks” prezentācijas pasākuma (foto: Tenis Dimants).

 

https://www.laimadimanta.lv/

https://www.facebook.com/LaimaDimantaMusic/

https://itunes.apple.com/lv/artist/laima-dimanta/

https://play.spotify.com/artist/laimadimanta/

https://www.draugiem.lv/laimadimanta/

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar