Laikraksts: „Eiropas beigas” savulaik pareģoja gaišreģe Vanga

gaišreģe Vanga

Slavenā bulgāru gaišreģe Vanga, kas, kā daudzi uzskata, pareģoja 11.septembra teroraktu Amerikā un cunami Taizemē, savulaik brīdinājusi arī par Eiropas izzušanu, raksta The Sun.

Laikraksts norāda, ka Vangas pareģojums vēstot par Eiropas izzušanu: “Tas, kas apvienojies, sadrumstalosies pa gabaliem. Tas būs blakus Krievijai,” pareģoja bulgāru gaišreģe.

Daudzi uzskata, ka slavenās gaišreģes pravietojumi sākot piepildīties: Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības esot sākums domino efektam – viena pēc otras Apvienotās Karalistes piemēram sekošot arī citas bloka valstis, rezultātā novedot pie Eiropas izzušanas.

The Sun atgādina, ka Vanga, kas nomira 1996. gadā 85 gadu vecumā, spējusi paredzēt nākotnes notikumus apmēram 85% pareģojumu.

Ticēt vai nē Vangas pareģojumiem, tas lai paliek katra paša ziņā. Nav šaubu, ka šobrīd daudziem ir vēlēšanās didaktiski bakstīt ar pirkstu debesīs un godbijīgi dvest – tas jau bija sagaidāms…

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Sun

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Antigloalisti
Antigloalisti

Latvijas Antiglobalisti Tieši tāpat kā pareģoja Krevijas beigas.Krievija tikai atdzims-īstā Krievija – Kijevas valstī-Ukrainā.ES arī ir mākslīgi radīta,un arī tai lemts krist.Jebkura federācija ir lemta neveiksmei.Ir sākums un ir beigas visam.Jāatzīmē ka Krievija arī ir pieskaitama pie Eiropas krišanas.Eiropa kritīs visa kopā,un tas galvenokārt ir sastīts ar musulmaņu ienāksanu un Ķīniešu ienāksanu no Austrmeiropas puses.SVILINĀS,SVILINĀS …