Lāgerfelda kaķis mantojumā saņems 200 miljonus dolāru

Lāgerfelds

19. februārī viņsaulē devās modes pasaules leģenda, Chanel ilggadējais radošais direktors Karls Lāgerfelds.

Modes leģendas dzīvē īpaša vieta bija viņa kaķenei Šupetai (Choupette), kurai ir pašai savs Instagram konts ar 116 tūkstošiem sekotāju.

Karls vairākās intervijās teicis, ka šis dzīvnieks ir vienīgais viņa īstais draugs, kā arī iedvesmas avots. Kaķenei ir septiņi gadi, un nu viņa palikusi bez sava mīļotā saimnieka.

Un nu tapis zināms arī Karla Lāgerfelda testaments, kurā teikts, ka savai mīļotajai kaķenei Šupetai viņš mantojumā atstājis 200 miljonus dolāru.

Par kaķenes saimnieku Lāgerfelds kļuva 2012. gadā, un kopš tā brīža abi bija nešķirami. Neraugoties uz to, ka prese vairākkārt rakstījusi, ka Lāgerfelds savas dzīves laikā nevienu nav mīlējis, šķiet, savu kaķeni Šupetu viņš mīlēja no visas sirds, jo abi bija gluži vai nešķirami.

Šupetas vārds vien jau ir liela bagātība, jo Lāgerfelda kaķene bijusi reklāmas “seja” vairākām vācu auto firmām un japāņu kosmētikas zīmoliem, kas sadarbojušies ar Lāgerfeldu un viņa zīmolu Karl Lagerfeld.

Kaķene ir arī galvenā varone grāmatā Choupette: The Private Life of a High-Flying Fashion Cat. Šajā grāmatā iekļautas kaķa iecienītākās receptes, ko pagatavojuši labāko Parīzes restorānu šefpavāri. Turklāt viena no šī kaķa iecienītākajām maltītēm bijusi sniega krabja, kūpināta laša un kaviāra maisījums.

Franču aktrise un dzīvnieku tiesību aizstāve Bridžita Bardo medijiem atklājusi, ka kaķene Šupeta bieži vien palīdzējusi Karlam pieņemt dažādus lēmumus. Lielākoties gan tos, kas saistītas ar modi, skicēm un skatēm. Viens no šādiem lēmumiem pieņemts arī brīdī, kad aktrise lūgusi, lai zīmola apģērbu kolekcijās vairs netiktu izmantotas dabīgās kažokādas.

Tajā brīdī Šupeta esot sākusi ņaudēt Lāgerfeldam ausī, un kopš tā brīža Chanel kļuva par pirmo lielo modes namu, kas sāka radīt apģērbus, neizmantojot dabīgās kažokādas.

Kaķenei šobrīd ir savs personīgais miesassargs, šefpavārs un divas kalpones. Un nu, zaudējusi savu mīlošo saimnieku, septiņgadīgā kaķene saņēmusi arī 200 miljonu dolāru vērtu mantojumu.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar