Labāko lidostu reitingā nav nevienas Baltijas valstu lidostas

lidosta

Lielbritānijas konsultāciju kompānija “Skytrax” nosaukusi 2021. gada labākās lidostas pasaulē.

Savā labāko lidostu reitingā “Skytrax” ņēma vērā infrastruktūru, rindas, personāla attieksmi pret pasažieriem un apkalpošanas kvalitāti.

Lidostu reitingā pirmo vietu ieņem Kataras galvaspilsētas Dohas Hamadas lidosta, otrajā vietā ierindojusies Hanedas lidosta Tokijā. Savukārt trešo vietu ieņem Čangi lidosta Singapūrā.

Vēl labāko desmitniekā iekļuvušas Inčhonas lidosta Seulā, Naritas lidosta Tokijā, Kansai lidosta Japānā un vēl vairākas Eiropas lidostas, piemēram, Minhenes lidosta Vācijā, Hītrova Londonā un Cīrihe Šveicē. 10. vietu ieņem Honkongas lidosta.

“Skytrax” norāda, ka koronavīrusa pandēmijas laikā ir grūti novērtēt lidostas. Tieši tādēļ Lielbritānijā bāzētais lidsabiedrību konsultāciju uzņēmums vērtējis arī to, kā lidostas tiek galā veselības un higiēnas protokoliem.

Tā, piemēram, Romas Fiumičīno lidostai tika piešķirta pirmā “Covid-19 piecu zvaigžņu lidostas reitings” balva, bet Tokijas Hanedas lidosta nosaukta par tīrāko lidostu.

Stambulas lidostai piešķirta balvu par visvairāk progresējušo lidostu, bet Čangi lidosta saņēmusi apbalvojumu par labāko personālu. “Skytrax” ieskatā, labākā drošības sistēma ir Seulas Inčhonas lidosta, bet Nagoja saņēma balvu kā labākā reģionālā lidosta.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar