Kucēns ar trim ķepiņām, kuru pameta divreiz – varbūt tieši tevi viņš gaida?

kucēns

Kucēns ar trim ķepiņām, kuru pameta pie veterinārās klīnikas durvīm, tad adoptēja, bet pēc tam atdeva atpakaļ, jo “viņš čurā”, vēl aizvien cer un gaida savu Cilvēku.

“Atraksti man vēstulīti,” ja prastu runāt, teiktu suņuks, “ja vari un vēlies man sniegt īstās mājas savā siltajā azotē un ja Tev netraucē tas, ka man ir tikai trīs ķepiņas. Man pašam tas noteikti netraucē, es ar savām trim vēl noskriešu kādu, kam visas četras! Meklēju saimniekus, kuri būtu gatavi iet kopā ar mani visās lielajās un mazajās veiksmēs un neveiksmēs, un ne tikai vārdos, bet arī darbos reālajā dzīvē. Es esmu prātīgs, paklausīgs, uzticīgs un ļoti mīļš suņu puika. Vakcinēts, čipēts un man ir pašam sava pase. Šobrīd ap 4 mēnešus jauns., bet dienās būšu vidēji liela auguma rējējs. Meklēju cilvēkus, tikpat uzticīgus kā es pats! Meklēju saimniekus, kuri var nodrošināt man dzīvi privātmājā ar iespēju izskrieties laukā, bet noteikti ar pastāvīgu iespēju dzīvot telpās.”

kucēns

Ja esi nopietns un atbildīgs, un tiešām gatavs  būt mīļš Cilvēks  šim dzīvespriecīgajam suņupuikam,  organizācija “Palīdzēsim dzīvniekiem / Animalhelp” gaida tavu vēstuli, kurā lūdz pastāstīt mazliet par sevi, kā arī apstākļiem, kādus  vari nodrošināt mazajam rējējam, noteikti vari arī uzdot jautājumus. Vēlams norādīt arī savu telefona numuru, lai organizācija varētu ar tevi sazināties . Tāpat organizācija lūdz pirms pieteikšanās sniegt īstās mājas mazajam kucēnam,  vispirms šo lēmumu apspriest ar visiem savas ģimenes locekļiem, un noskaidrot, vai visi tam piekrīt un vēlas.

Vēstuli sūtiet uz organizācijas kontu sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/animalalhelp.

Ziemassvētki ir brīnumu laiks. Varbūt tieši Tu būsi tas, kurš tos radīs?..

Avots: Facebook.com

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar