Kristaps Porziņģis Latvijā iekļuvis kautiņā VIDEO

Puaro.lv redakcija saņēma video, kurā slavenais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis savainots konfliktā Liepājas naktsklubā.

Kā vēsta Sportacentrs.com, strīdā iesaistījušies arī policisti, kamēr Porziņģi citi cilvēki centušies atturēt no tālākas konflikta eskalācijas.

Video redzams, kā Porziņģis pagrūž kādu sievieti, kas ar viņu runājusi. Nav zināms, kā Porziņģis tika pie traumas, kas izskatās pēc pārsistas uzacs, cik nopietna ir gūtā trauma un kā konflikts sācies.

“Mavericks” izmeklē Porziņģa dalību konfliktā, šobrīd uzskata, ka viņam uzbrukts

Nacionālās basketbola asociācijas klubs Dalasas „Mavericks”, kuru pārstāv Kristaps Porziņģis, ir informēts par konfliktu Liepājā, kurā cietis arī Porziņģis, vēsta Sportacentrs.com.

„Mavericks” sācis izmeklēšanu par latviešu basketbolista dalību konfliktā, taču Ziemeļamerikas medijs „The Athletic” vēsta, ka kluba sākotnējā izpratne par notikumu ir tāda, ka Porziņģim uzbrukts.

“Pēc šobrīd rīcībā esošās informācijas Porziņģim ir uzbrukts pie kluba un viņam sists ar kādu priekšmetu,” raksta “The Athletic” apskatnieks Šems Karanija .

Vairāki Ziemeļamerikas mediji (ESPN, „The Athletic” u.c.), atsaucoties uz saviem avotiem, vēsta, ka Dalasas „Mavericks” kluba vadība ir informēta par internetā izplatīto video, kurā redzams Porziņģis ar asiņainu seju, iesaistoties konfliktā uz ielas.

„Mavericks” sākusi izmeklēšanu par Porziņģa lomu šajā konfliktā, kas ir normāla parādība NBA kluba izpildījumā līdzīgos gadījumos.

Ziemeļamerikas mediji gan vēsta, ka šobrīd „Mavericks” klubu sasniegusi informācija, ka Porziņģim ticis uzbrukts, taču klubs vēl apkopo notikušā detaļas. Dalasas „Morning News” reportieris Breds Taunsends raksta, ka „Mavericks” klubā viņam teikts, ka Porziņģim kāds negaidīti iesitis.

Video redzams, ka Porziņģim ir asiņaina seja, iespējams, pārsistas uzacs dēļ. Neapstiprināta informācija liecina, ka Porziņģim varētu būt rokas lūzums, taču ESPN vēsta, ka Dalasas klubā saņemta informācija, ka Porziņģis nozīmīgas traumas šajā incidentā neesot guvis.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Atis
Atis

Bet nu tās šmaras ar kurām viņš tur kopā arī par kaut ko liecina