Krievu aktieris precēs par sevi 60 (!) gadus jaunāku sievu

Ivans Krasko

Ivans Krasko, populārais krievu aktieris, kuru vislabāk pazīstam no lomām kinolentēs „Princis un ubaga zēns”, „Milicijas seržants” un „Taigas imperatora gals”, paziņojis, ka ir nolēmis apņemt ceturto sievu – jauniņo aktrisi Nataļju Ševeļu (24), kura par viņu ir 60 gadus jaunāka.

Jau aktiera trešā sieva bija par viņu 47 gadus jaunāka, un arī tad sabiedrība šausminājās par pāra ievērojami lielo gadu starpību. Nu ļaužu mēles trinas vēl sparīgāk.

Ivans Krasko

Krasko topošajai – ceturtajai – sievai ir apritējuši tikai 24 gadiņi, un viņa ir 60 (!) gadus jaunāka par savu nākamo laulāto draugu. Taču sirmais aktieris par ļaužu nosodošo sačukstēšanos it nemaz neuztraucas. Jau pēc nedēļas pāris nolēmis oficiāli salaulāties, un jaunās dzīves sākumu nosvinēt greznā restorānā. Bet pēc tam jaunlaulātie pošas kāzu ceļojumā uz Venēciju, kur baudīs medus mēneša priekus.

„Es biju kursa vadītājs [Maskavas] Humanitārajā [pedagoģiskajā] institūtā, bet Nataļja bija mana studente. Es viņu uzreiz neievēroju. Reiz, tas bija jau pēdējā kursā, es lūdzu studentiem nolasīt dzeju. Nataļja izvēlējās Brodski, ar to, bez šaubām, izceldamās savu kursa biedru vidū. Turklāt varēja pamanīt, ka viņa to saprot. Bet pēc tam palūdza: “Vai drīkstu nolasīt savus dzejoļus?”. Tā, redz! Dzejoļi izrādījās labi. Pēc tam es sajutu plūstam fluīdus no viņas. Kļuva interesanti. Mēs pavadījām laiku garās sarunās, un pamazām radās garīga tuvība, – izdevumam „Metro”  atzinies slavenais aktieris.

Ivans Krasko

Ivans Krasko apgalvo, ka jauniņā līgava atmodinājusi viņā interesi par sievietēm. Savukārt Nataļja bez aplinkiem pavēstījusi, ka viņu nemulsina lielā gadu starpība. Atšķirībā no Ivana Krasko iepriekšējās sievas, Nataļja topošo vīru uzrunā uz „tu” un mīļi dēvē par Vaņu.

Jāpiebilst, neraugoties uz to, ka saderinātie vēl oficiāli nav salaulāti, sociālajā tīklā Instagram Nataļja jau nomainījusi savu uz nākamā vīra uzvārdu un tagad atrodama kā Natalia Krasko. Interesanti, ka šobrīd līgaviņa ir aktīvos sevis meklējumos kino druvā.

Pirms bildināja Nataļju Ivans Krasko bijis precējies trīs reizes. Četru gadu ilgajā pirmajā laulībā dzimusi meita.

Otrā Krasko sieva pasaulē laida aktiera dēlu Andreju, kurš arī bija aktieris, taču mira uzņemšanas laukumā sirdslēkmes pļauts 2006.gada 5.jūlijā, un meitu Jūliju. Šajā laulībā Ivans nodzīvoja vairāk nekā 40 gadus. 1997.gadā viņa otrā sieva Kira devās viņsaulē.

Trešā populārā Krievijas aktiera sieva bija par viņu 47 gadus jaunāka. Šajā laulībā, kas ilga desmit gadus un tika šķirta 2011.gadā, piedzima divi dēli – Ivans un Fjodors.

Neraugoties uz savu cienījamo vecumu, Ivans Krasko līdz pat šim brīdim aktīvi filmējas. Savas ilgās karjeras laikā viņš atveidojis vairāk nekā 100 kino lomas.

 

Avots: Metro

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ieva
ieva

pedofīls