Krievijas lidmašīnas katastrofa: atšifrēta pilotu saruna pirms avārijas

krievijas lidmašīnas katastrofa

Krievijas lidmašīnas katastrofa vēl joprojām nav līdz galam izskaidrota. Tomēr eksperti lainera А321 melno kastu datu atšifrēšanas procesā noskaidrojuši, par ko pirms avārijas vadības kabīnē sarunājās piloti.

Noskaidrots, ka pilotu sarunās netika runāts par tehniskām problēmām, vēsta izdevums The Wall Street Journal.

Izdevuma informācijas avots pastāstījis, ka aviolainera ekipāžai, visticamāk, nebija laika reaģēt uz iespējamiem nopietnajiem bojājumiem lidmašīnas korpusā, ja tādi bija.

Iepriekš jau vēstījām, ka eksperti izvirzījuši trīs avārijas cēloņa versijas: nelielas bumbas trieciena vilni, atrāvušās dzinēja detaļas vai arī noguruma plaisas fizelāžas nesošajās konstrukcijās.

Savukārt otrdien Ēģiptes valdības pārstāvis Husams al Kavišs paziņojis, ka aviokatastrofas galvenā versija ir tehniskas problēmas lidaparātā.

„Krievijas un ASV rīcībā esošie satelīti izslēguši terorakta iespēju. Viss norāda uz to, ka lidmašīna nokritusi iekšēju tehnisko bojājumu dēļ,” intervijā telekanālam „Al Hayat” pavēstīja Kavišs.

Tostarp Krievijas speciālisti uzskata, ka lidmašīnas nogāšanos izraisīja salona sprādzienveida dehermetizācija, kā iemesls vēl ir jānoskaidro. Pēc viņu teiktā, uz to norāda atlūzu nogāšanās vairāk nekā 30 kvadrātkilometru platībā. Turklāt par to, ka lidmašīnā noticis kaut kas negaidīts, liecinot fakts, ka apkalpe nav raidījusi nelaimes signālu.

Kā zināms, lidsabiedrības „Kogalimavia” laineris „Airbus A-321” avarēja 31.oktobra rītā ceļā no Ēģiptes Šarm eš Šeihas kūrortpilsētas uz Sanktpēterburgu. Krievijas lidmašīnas katastrofa atņēma dzīvību visiem 224 cilvēkiem, kas atradās lidmašīnā.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar