Konstantīns Habenskis: Reiz tu sapratīsi, ka…

Konstantīns Habenskis

Krievu aktieris Konstantīns Habenskis, kura atmiņā paliekošākā pēdējā laika loma ir aizraujošajā psiholoģiskajā detektīvseriālā  „Metode”, ir vieda personība. Iespējams, tāpēc, ka  savā dzīvē saskāries ar problēmu, kas uz visiem laikiem mainīja viņa un daudzu citu cilvēku dzīvi.

2007.gadā Konstantīnam un viņa sievai Nastjai piedzima pirmais bērns – dēls. Tūlīt pēc dzemdībām jaunā māmiņa saslima ar vēzi. Ne brīdi nevilcinoties, Konstantīns Habenskis pārdeva māju un visus savus honorārus (tobrīd viņa kontā bija galvenās lomas filmās “Likteņa ironija 2” un “Admirālis”) atdeva sievas ārstēšanai. Ar to nepietika, nācās ielīst parādos. Diemžēl, šajā cīņā viņš zaudēja – pēc gada sieva nomira. Kopš šī brīža Konstantīns Habenskis savus honorārus ziedo labdarībai. Jau tagad  aktierim izdevies palīdzēt vismaz 150 ar vēzi slimiem bērniem.

 

Reiz tu sapratīsi, ka mēdz būt cilvēki, kas nekad nenodod… Taču, lai tas notiktu, nāksies piedzīvot ļoti daudz nodevību.

Reiz tu sapratīsi, ka ārējais spožums nav nekas, salīdzinot ar iekšējo skaistumu. Tāpēc ka viss, kas ir ārpusē — tas ir tikai līdz pirmajam lietum. Bet tas, kas ir iekšpusē — tas deg mūžīgi. Lai arī tas ir apdzisis un tik tikko saredzami gailē tikai dažas oglītes. Taču atliek vien savilkt lūpas taurītē un maigi uzpūst – un uguns pamazām pieņemsies spēkā, sasildot tevi.

Reiz tu sapratīsi, ka daudzas formulas un aforismi, kurus tu esi sagrābies no apkārtējās pasaules, ir tukši, kaut gan skaisti izklausās. Vārdu savirknējums – un nekas vairāk. Svarīgas ir tikai tās atziņas, pie kurām esi nonācis pats.

Reiz tu sapratīsi, ka labestība, maigums, mīļums un rūpes – tas viss ir tava iekšējā spēka apliecinājums, nevis vājums.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar