Kombuļu Ineses vairs nebūs

Kombuļu Ineses vairs nebūs

“Viss, man pietiek! Esmu nolēmusi, ka savu dzīvi sākšu no jauna. No nulles. Kombuļu Ineses vairs nebūs,” paziņojusi daudz aprunātā dziedātāja Inese Saulīte.

Žurnālam KasJauns dziedātāja stāsta, ka viņas dzīvē ir ienācis jauns vīrietis – dzīves skolotājs Džordans Daņiļenko, Ineses kādreizējā vokālā pedagoga un simpātijas Andra Daņiļenko brālēns. Bet ne jau kā mīļotais, bet gan kā garīgais padomdevējs.Džordans ir netradicionālās medicīnas ārsts un psihologs, ilgu laiku dzīvojis Itālijā, un abi iepazinušies sociālajā vietnē Facebook. „Es viņam pastāstīju par savām problēmām, kas mani vajā visu dzīvi. Viņš nolēma man palīdzēt un ieradās Latvijā. Pateicoties viņa zināšanām un profesionalitātei, esmu nolēmusi, ka savu dzīvi sākšu no jauna. No nulles. Vairs nebūšu Kombuļu Inese,” lepni paziņojusi kolorītā dziedātāja.

Savā četrus gadus ilgajā laulībā ar itāli Paskvāli Kombuļu Inese ir vīlusies un nolēmusi to šķirt. „Esmu uzsākusi jaunu dzīvi un negribu tajā parazītus. Ne viņam ir darbs, ne viņš palīdz bērnus audzināt, ne ģimeni var uzturēt. Es te sēžu nevis kā sieviete, bet kā vīrietis, jo visa pienākumu nasta gulstas tikai uz maniem pleciem. Es esmu tas vīrietis, kas dara visu, pelna naudu, uztur ģimeni. Ar viņu kopā esmu četrus gadus, bet neviena no manām cerībām par laimīgu laulību nav īstenojusies. Vēlējos, dzīvojot laulībā, no viņa saņemt drošības sajūtu, materiālo palīdzību un vienkārši cilvēcību. Nedabūju neko no tā,” žurnālam sašutusi stāsta Inese.

Kā mēdz teikt, dzīvi mainīt nekad nav par vēlu. Lai izdodas arī Inesei!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: “Kas Jauns” . 

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Superfans
Superfans

a ko man darīt? man tetovējum pa visu muguru “Kombuļu Inese forever”

silvija
silvija

Ja sāki no jauna, tad ar intervijās nevajag piedalīties.!