Ko sēsi, to pļausi – bumeranga likuma horoskops visām zodiaka zīmēm

horoskops

Dots devējam atdodas, un ne tikai labais, bet arī sliktais noteikti atgriezīsies. Tomēr katrai zodiaka zīmei šis princips strādā atšķirīgās dzīves jomās dažādo interešu un uzskatu dēļ.

Katrai zodiaka zīmei ir savi trūkumi un vājības, tāpēc bumeranga princips nekad neapsīkst. Vairākums cilvēku nebeidz kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. To, diemžēl, izmainīt nav iespējams. Tāda ir cilvēka daba.

Auns
Aunam kā bumerangs atgriežas viņu teiktais, kuram tas reti seko līdzi. No vienas puses, tas ir labi, ka viņi ir tik godīgi. Bet, no otras puses, tas graujoši iedarbojas uz viņiem pašiem. Gadās, ka nepieciešama kolēģa palīdzība, bet tas Aunam atgādina kādu pāridarījumu. Auni reti lūdz palīdzību, bet dzīvē notiek visādi. Un tad arī var nākties sajust bumeranga belzienu pa pieri.

Vērsis
Vērši ir pārāk augstās domās par sevi, tāpēc liktenis viņiem atmaksā ar neveiksmēm mīlas frontē. Gandrīz visi Vērši uzskata, ka ir ideāli, tāpēc attiecībās bieži uzvedas nekrietni. Un galu galā tas atspēlējas pret viņiem pašiem.

Dvīņi
Dvīņi neciena to, ko viņu labā dara citi, tāpēc bieži paliek vieni. Viņu vieglprātība un pilnīgā uzspļaušana tiem, kas glābj viņu dzīvību, mīl un rūpējas par viņiem – lūk, kas pastāvīgi lido Dvīņu virzienā kā bumerangs, atstājot bez draugiem un mīļotajiem, veiksmes un prieka.

Vēzis
Vēžu lāsts, kas mūžam ir ar viņiem – manipulēšana. Vēžiem patīk visu kontrolēt, tāpēc zvaigznes bieži izdara tā, ka viņu dzīvē valda haoss, laupot nervus un labo noskaņojumu.

Lauva
Lauvas domā tikai par sevi un savu ģimeni, uz visu pārējo skatoties no augšas. Viņu pasaule riņķo īpašā orbītā, kuras centrā ir viņi paši. Kad tas skar tuvus cilvēkus, viņi  no Lauvas aiziet. Lauvām ir maz draugu – viņi ir liekuļi un meļi – kā rīkosies, tā saņemsi pretī. Šo egoistisko zīmi ielenc tādi paši ļaudis kā viņi.

Jaunava
Jaunava nemitīgi par visu šaubās un pastāvīgi domā par slikto. Kaut ko tādu Visums nepiedod nevienai zodiaka zīmei, laupot tai veiksmi. Negatīvisms bez iemesla atgriežas kā bumerangs ar neveiksmēm mīlestībā, biznesā, finansēs.

Svari
Svari ir pārāk bezrūpīgi, tāpēc to dzīvē mēdz būt daudz grūtību. Viņi reti apmeklē ārstu, neseko tēriņiem, nepareizi ēd. Un pēc tam brīnās, kāpēc tik maz naudas un ir slikta pašsajūta.

Skorpions
Skorpioniem patīk intrigas, manipulēšana ar citiem, viņi viegli pārstāj kontaktēties ar cilvēkiem, kuriem patīk. Tieši tāpēc viņi tik bieži ir tenku centrālais objekts. Tieši tāpēc zvaigznes un Visums viņiem piespēlē problēmas, laupot spēju atšķirt labos cilvēkus no sliktajiem.

Strēlnieks
Strēlnieki ir pārāk netaktiski un brīvību mīloši. Rodas iespaids, ka viņi domā tikai par sevi. Viņi dievina, kad tos dēvē par uzvarētājiem, tāpēc gatavi darīt jebko, lai būtu pirmās vijoles vienmēr un visur. Bumeranga princips viņiem atgriežas ar pastāvīgām sīkām un uzmācīgām problēmām.

Mežāzis
Mežāžiem patīk tēlot pasaules valdniekus. Viņi ir pārāk nopietni, tāpēc viņiem kā bumerangs trāpa dažādas kuriozas un nepatīkamas situācijas, kuru dēļ citi smejas par viņiem. Trāpa reti, bet sāpīgi!

Ūdensvīrs
Ūdensvīri tēlo varoņus, kuriem lemts glābt pasauli no nelaimēm un kataklizmām. Viņi tiecas nest pasaulē savas idejas, iedvest tās citiem cilvēkiem un padarīt tās par īstenību. Par to liktenis viņus soda ar ģimenes problēmām un bēdīgām attiecībām – viņus bieži pamet pat labākie draugi.

Zivis
Ar Zivīm viss ir ļoti vienkārši – tās ir sapņotājas, kas dzīvo tikai ar domām par skaisto. Viņām trūkst nopietnības, tāpēc Zivis soda pašas sevi, jo nav daudz cilvēku, kas tās uztvertu nopietni.

Avots: Dailyhoro

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar