Ko lūpukrāsas tonis liecina par sievietes personību

Lūpukrāsa spēj pastāstīt par sievieti daudz vairāk nekā šķiet. Katrai ir iecienītākā krāsu gamma, kuras izvēle neviļus tiek saistīta ar iekšējām sajūtām.

Laiks ķerties pie lietas un noskaidrot, ko mīļākais lūpukrāsas tonis stāsta par jūsu personību!

1. Sarkana

lūpukrāsa

Spilgti sarkanas lūpukrāsas cienītāja burtiski izstaro pašpārliecinātību, drosmi un kaisli. Tā stāsta, ka esiet ugunīga, jūtieties iekārojama un vēlieties būt uzmanības centrā. Bieži vien zemāk novērtēta par klasisko sarkano lūpu krāsu, tās matētā versija norāda uz valkātājas atvērto, zinātkāro, atjautīgo un pašpārliecināto personību. Jūs apzināties savu vērtību, ar prieku uzņematies vadību un nebaidāties izcelties pūlī. Lieliski, tik uz priekšu!

2. Vīna sarkana

lūpukrāsa

Ne gluži sarkana, ne pavisam violeta – ar nelielu zemes toņa pieskaņu, šī lūpu krāsa norāda uz to, ka esat līdzjūtīga, bet tajā pašā laikā arī stūrgalvīga. Vīna sarkana lūpukrāsa piešķir eksotisku noskaņu un lieliski izskatās vakara grimā.

3. Spilgti rozā

tests

Spilgti rozā lūpukrāsa norāda uz brīvi domājošu, drosmīgu, draudzīgu un uz piedzīvojumiem kāru sievieti. Jūs izstarojat pašpārliecinātību un rotaļīgumu, nezaudējot apbrīnojamu sievišķību.

4. Mēļi rozā

tests

Gaiša vai vidēji tumši rozā toņa lūpukrāsas izvēle norāda uz klasisku sievišķību. Šīs krāsas izvēlas laipnas, jaukas, maigas un  ar intuīciju apveltītas sievietes. Vēsāki rozā toņi var liecināt par atturīgumu.

5. Oranža un koraļļu

tests

Šos saulainos un siltos toņus parasti izvēlas dzīvespriecīgas, smaidīgas un omulīgas personības. Jūs noteikti vienmēr saskatāt “uz pusi pilnu glāzi” un nebaidāties eksperimentēt, mainot ārējo tēlu.

6. Nude jeb dabīga

tests

No malas var šķist, ka esat kautrīga, taču iepazīstoties tuvāk cilvēki redz, ka īstenībā esat ļoti draudzīga – vienkārši klusāka un vairāk nobriedusi. Ja kādam ir nepieciešams padoms, viņi noteikti vērsīsies pie jums.

7. Brūna

lūpukrāsa

Brūnu lūpu krāsu izvēlas uzticamas un nosvērtas sievietes, kas bieži vien mēdz romantizēt pagātnes notikumus. Jums piemīt iekšējs spēks, kuru nebaidāties likt lietā un spējat ikvienā situācijā saskatīt labo.

8. Netradicionāla (zila, zaļa, violeta)

lūpukrāsa

Mūsdienās ir pieejama lūpukrāsa ikvienā tonī, ļaujot vaļu fantāzijai un radošajām izpausmēm. Izvēloties neierastu toni – piemēram, zaļu vai zilu lūpukrāsu – jūs atklāti parādāt savu unikālo personību un radošo dabu.

9. Lūpu spīdums

tests

Arī tas, ka lūpukrāsu neizmantojat spēj pateikt kaut ko par jūsu personību. Caurspīdīga lūpuspīduma izvēle liecina, ka esat pašapzinīga un vēlaties būt vienmēr sakopta.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar