Ko frizūra atklāj par cilvēka raksturu?

frizūra

Itāļu psihoterapeite Glorija Rossi ir pārliecināta, ka frizūra spēj daudz pastāstīt par cilvēka vajadzībām, vēlmēm un attieksmi pret dzīvi.  

„Mati simbolizē mūsu attieksmi pret brīvību. Redzot, kā tie sasukāti un kā iekļauj seju, var uzzināt daudz par cilvēka fobijām, rakstura iezīmēm, slēptām vēlēšanām”, apgalvo itāļu psiholoģe un psihoterapeite Glorija Rosī (Gloria Rossi).

Lūk, kam viņa rekomendē pievērst īpašu uzmanību, ja vēlaties gūt priekšstatu par to, kāds ir sastaptā cilvēka raksturs.

Atklāta piere, kad mati atsukāti atpakaļ, raksturo tieksmi vienmēr iet uz priekšu. Nebaidoties dzīvē iet pret straumi, nepievēršot uzmanību tam, ko par to domā citi.

Celiņš kreisajā pusē liecina par vēlmi nedaudz pieklusināt savu sievišķību. Celiņš labajā pusē var vēstīt par grūtībām pieņemt savu vīrišķo pusi.

Akurāti sasukāti gari mati ar celiņu vidū pauž vēlmi  panāk sava iekšējā Iņ un Jaņ harmoniju, sievišķās un vīrišķās enerģijas līdzsvaru. Ideāli sasukāti mati var liecināt par patoloģisku vēlēšanos vienmēr un visur izskatīties nevainojami. Šajā gadījumā nemitīgā cīņa, sevi mūždien ierobežojot, un bailes zaudēt savaldību, lai ko tas maksātu, slēpj neapzinātas bailes izskatīties „mežonīgi”, nepieklājīgi.

Tā dēvētā „čolka” vai „ponijs” – frizūra, kur mati nosedz pieri, liecina par bailēm pašizteikties vai vienkārši kautrību. Tas, cik izteikta ir vēlēšanās būt pasargātai/tam, nosaka „ponija” formu un biezumu (garš, biezs vai īss, filēts).

Pakausis simbolizē cilvēka iekšējo „Es”. Indivīdi, kas izvēlas frizūru ar pakausī īsiem matiem, jūt vēlēšanos „parādīt savu īsteno būtību”.

Mati, gludi sasukāti prom no pieres, liecina par tiekšanos pēc varas, būt līderim un noteicējam jebkurā situācijā.

Atklāti deniņi demonstrē iekšēju atvērtību, gatavību iepazīties ar cilvēkiem un vēlēšanos izzināt pašam sevi. Tāpat cilvēki, kuri nēsā frizūru ar atkailinātiem deniņiem, neliedz rīcības brīvību citiem. Slēpti deniņi turpretī liecina, ka cilvēks ir introverts, nemēdz uzticēties un mīl brīvību.

Spilgta matu krāsa un radikāla frizūra vēsta par tiekšanos uz robežu nojaukšanu, stereotipu laušanu un iekšējo brīvību. Cilvēki, kuri izvēlas krāsot matus rudā tonī, cīnās ar izteiktu vēlēšanos pārkāpt vispārpieņemtās normas un „iziet no rāmjiem”. Sulīgi melna matu krāsa liecina par skarbu un principiālu raksturu. Cilvēki ar gaišiem matiem pārsvarā mēdz būt raksturā maigi un alkst pēc mīlestības.

Piebilde: dažreiz frizieris ar mūsu matiem izdara pavisam ne to, ko vēlējāmies. Šādos gadījumos iepriekšminētais var arī neatbilst.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar