Ko ēd veiksmīgie un slavenie – Ralfs Eilands

Ko ēd un kā uztur sevi formā populārais mūziķis, grupas PeR līderis Ralfs Eilands? Izrādās, neko tādu, ko nespētu ikkatrs no mums, viņš nedara.

Ja jūties labi un gardi paēdis, tad arī daudz vari izdarīt, lai dzīve būtu veiksmīga.

„Ja nepieciešams paēst ātri, es parasti gatavoju spageti, jo tas aizņem vien desmit minūtes. Dažkārt vārot pievienoju arī kādu tomātiņu. Ja laika ir pietiekami, gatavoju liellopu. Veikalā iegādājos svaigu gaļu no letes, nevis tās, kas jau ir sapakotas. Kā piedevas man vislabāk garšo rīsi, bet bieži vien ēdu arī kartupeļus. Kopumā man garšo visai „smagi” ēdieni,” stāsta Ralfs.

„Ikdienā ēdu vismaz četras vai piecas reizes dienā, jo starp ēdienreizēm – brokastīm, pusdienām un vakariņām – paēdu vēl ārpus mājas. Dažreiz ceļos arī naktī, lai šo to uzkostu. Ja jūtos izsalcis, nevaru aizmigt. Parasti man tādos gadījumos pietiek vien ar dažām maizītēm vai dārzeņiem. Ja nu tomēr izsalkums ir pamatīgs, gatavoju tos pašus makaronus vai uzsildu to, ko esmu ēdis vakariņās. Tāpat man ļoti garšo dažādas zupas un pelmeņi.”

„Cenšos maltītes ieturēt regulāri, jo tad, kad esmu izsalcis, mēdzu būt visai īgns un dusmīgs. Uzkodas un našķus sev līdzi nenēsāju, jo nepieciešamības gadījumā vienmēr var piestāt pie kāda benzīntanka un apēst hotdogu. Jā, manā ēdienkartē ietilpst arī neveselīga pārtika un ātrās uzkodas, bet es tās cenšos kompensēt, dzerot daudz ūdens, kā arī dažādas tējas, jo tās dod papildu enerģiju. Kafiju es lietoju vienīgi tad, ja ļoti nāk miegs un ir grūti pamosties. Vislabāk man garšo melna kafija. Tā kā man nekas neiet labumā, varu atļauties ēst arī daudz saldumu,” neslēpj mūziķis.

„Kopumā es neesmu izvēlīgs un ēdu teju visu, izņemot kinzu. Man tās garša šķiet pretīga – garšo pēc blaktīm! Nebaidos izmēģināt jaunus ēdienus un to kombinācijas. Arī restorānos labprāt izmēģinu ko jaunu,” stāsta Ralfs Eilands.

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar