Kleitas, suņi un lustras – Krievijas iedzīvotāji maina mantas pret cukuru VIDEO

kaujas par cukuru Krievijā

Acīmredzot, nespēdami izcīnīt cukuru lielveikala rindās, Krievijas iedzīvotāji sludinājumu portālos apmaiņā pret cukuru piedāvā apģērbu, mājdzīvniekus un citas lietas. Jo īpaši cieņā ir bērnu apavi, sieviešu apavi, kleitas, žurnāli un lustras.

Ekrānuzņēmums

Sociālajos tīklos publicēti vairāki video no Krievijas, kuros cilvēki kā aptrakuši steidz iepirkt pēc iespējas vairāk cukura. Vienlaikus Krievijas varasiestādes cilvēkus mierina, ka cukura ir pietiekami.

Kādā video, kas filmēts no veikala noliktavas, redzams, kā pircēji uzklūp ratiņiem ar cukuru, izķerot to un pat neļaujot veikala darbiniekiem tos nogādāt līdz plauktiem.

Citā video, kas uzņemts Belgorodā, redzams, kā iedzīvotāji sastājušies ļoti garā rindā pie kravas automašīnas, no kuras var iegādāties cukuru.

Sankcijas, kas ieviestas pret Krieviju pēc tās iebrukuma Ukrainā, ir palielinājušas pieprasījumu ne vien pēc cukura, bet arī pēc citiem pamata pārtikas produktiem, un veikalu plauktos novērojams tukšums.

Daudzi Krievijas iedzīvotāji steigušies veidot uzkrājumus tādiem pārtikas produktiem kā griķi, sāls, cukurs un citiem, kas var tikt glabāti ilgstoši.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar