Kivičs tagad būšot masieris

Andris Kivičs

Beidzot kļuvis zināms, ko Norvēģijā patiesībā darīja muzikants Andris Kivičs, un kāpēc atgriezies dzimtenē, lai kopā ar sievu Lieni atkal demonstrētu savu dzīvi šovā Slavenības bez filtra.

«Pagājušajā pavasarī man zvanīja džeks no Norvēģijas, apjautājās, kā iet. Godīgi atzinu, ka gribu braukt prom. Viņš man piedāvāja pārbaudīt sevi Norvēģijas skarbajos mežos. Likās forša ideja – krasi manīt dzīvi, nolikt giču stūrī un iemočīt mežā. Jo Norvēģijā tas reāli ir hardcore darbs – viss notiek pret kalnu, jo tur vienkārši tāds reljefs. Tāda fiziskā slodze man nekad mūžā nav bijusi. Smags treniņš sešas stundas dienā,» par to, ko astoņus mēnešus darījis Norvēģijā, stāsta Andris Kivičs.

«Bija jāgāž lielāki un mazāki koki. Jāatbrīvo no tiem elektrolīnijas. Tagad jau, protams, esmu apguvis šo profesiju, bet sākumā nerubīju neko. Pirmajā dienā man Žora – čalis, kas tur strādāja, – īsi apstāstīja, kas un kā. Teica: «Galvenais, Andri, cieni zāģi, turi stingri rokās un nebaidies dot ručkā.» Tie bija trīs galvenie padomi.

Es pat nesapratu, kur zāģī liet eļļu, kur benzīnu, kā mainīt ķēdi. Palēnām visu iemācījos. Man iedeva spectērpu spilgti oranžā krāsā, ķiveri ar sietu priekšā un cimdus. Tas tērps maksā kādus 1500 eiro. Nebija viegli. Taču domāju, kamēr mans fiziskais stāvoklis to ļauj, jāstrādā. Īpaši, ja par to labi maksā,» atzīst viņš.

Kivičs neslēpj – izturējis, jo zinājis, ka tas ir tikai uz laiku. Tiklīdz sākuši nākt piedāvājumi koncertēt Latvijā un filmēties šovā, Andris posies atpakaļ uz mājām.

«Parēķinājām – ja ar koncertiem un šovu varam nopelnīt divreiz vairāk nekā smagā darbā Norvēģijas mežos, būtu muļķīgi atteikties,» atklāts ir viņš.

Izradās, mūziķis sācis apgūt arī jaunu profesiju – iet uz masieru kursiem. «Gribējās kaut ko jaunu, nu apgūstu spa labsajūtas masāžu. Gribēju kaut ko iemācīties, to varu darīt jebkurā pasaules malā. Masierim vajadzīga tikai kušetīte, eļļas, dvieļi un palagi. Un relaksējoša masāža patīk pilnīgi visiem, tā vienmēr būs aktuāla.

Esmu savu mammu diezgan daudz masējis, un viņa atzina, ka man ir ļoti labas rokas.

To, ka man ir dotības, atzina arī skolotāja pirmajā stundā,» teic viņš un piebilst – gribētāji masēties pie Kiviča jau varot stāties rindā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: santa.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Korektors
Korektors

Masāža pie Kiviča, tas varētu būt tāds soda veids.