Ķīniete, kurai ir 200 Hermès Birkin somas – viņu apskauž pat Viktorija Bekhema

somas

42 gadus vecajai Džeimijai Čū (Jamie Chua) no Singapūras ir tas, par ko sapņo teju puse planētas sieviešu – viņai ir daudz, ļoti daudz somu. Turklāt nevis kaut kādas tašiņas, bet gan slavenā zīmola Hermès Birkin somas.

Singapūriete netur sveci zem pūra un labprāt izrāda savu pasaulē lielāko Hermès Birkin somu kolekciju. Un jā, pat slavenā kulta zīmola kvēlajai fanei, stila ikonai Viktorijai Bekhemai (Victoria Beckham) to ir daudz mazāk, tāpēc visticamāk, ka arī slavenā futbolista sieva skaudībā griež zobus.

Čū ir ierakstījusi video, kurā demonstrē savu garderobi – vēl bez 200 kulta zīmola Hermès Birkin somām, ķīnietei ir arī desmitiem pāru apavu, kā arī saulesbriļļu un citu aksesuāru kalni.

Kādreizējā aviokompānijas Singapore Airlines stjuarte Džeimija Čū aktīvi lieto Instagram, kur viņas publikācijām seko vairāk nekā 351 000 cilvēku. Kādā lidmašīnas reisā, pildot savus pienākumus, viņa iepazinās ar indonēziešu izcelsmes multimiljonāru Nurdianu Kuku (Nurdian Cuaca). Viņi apprecējās, bet 2011.gadā tomēr laulību šķīra.

Džeimijai ir divi bērni: 17 gadus veca meita Kalista (Calista) un 21 gadu vecs dēls Klīvlends (Cleveland). Čū stāsta, ka naudas viņai ir patiešām daudz, taču bērnus cenšas nelutināt.  „Es negribu viņiem visu iebāzt mutē ar zelta karotīti un pēc tam skatīties, kā viņi izaug atkarīgi no vecākiem”, – skaidro Džeimija.

 

Tomēr neraugoties uz to, viņa mēdz bērniem pasniegt dārgas dāvanas. Dēlam viņa uzdāvinājusi automašīnu Range Rover, kura cena ir vairāk nekā $270 000 (dēla lūgumu nopirkt ekskluzīvu braucamo viņa esot noraidījusi, aizbildinoties, ka  viņš tam vēl esot pārāk jauns), savukārt meitai – Chanel somas vismaz $6000 vērtībā.

Žurnālisti lēš, ka pati Džeimija Čū tikai kosmētiskajām procedūrām vien mēnesī tērē $14 000: iknedēļas masāžām, matu augšanas stiprināšanai utt.

Ienākumus singapūriete gūst no sev piederošās kosmētisko līdzekļu līnijas Luminous1 by Jamie Chua peļņas.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Glamour

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar