Ķīnā aizliedz bērēs dejot striptīzu

Ķīnas amatpersonas uzsākušas kampaņu, lai vērstos pret striptīza priekšnesumiem un citiem netikliem šoviem, kas ir kļuvuši populāri bērēs dažos lauku rajonos.

Kultūras ministrija paziņojusi, ka tā veiks pastiprinātu kontroli Ķīnas provincē, kur bērēs plaukst un zeļ vulgāras izdarības. Cilvēkiem kopumā pietrūkst kultūras pasākumu, tāpēc viņi labprāt piedalās šādās neparastās nelaiķu izvadīšanas ceremonijās.

Erotiskas izrādes bērēs Ķīnā ir samērā jauna parādība. Daudzi lauku cilvēki uzskata, ka liela apmeklētība bērēs ir zīme, ka mirušais ir bijis godājams cilvēks, un puskailu dejotāju priekšnesumi tiek izmantoti, lai piesaistītu lielāku skaitu nelaiķa apraudātājus.

Pēdējā laikā daudzi cilvēki, kuri Ķīnas lauku rajonos apmeklējuši nelaiķa izvadīšanu aizsaulē, pēc bērēm ir sūdzējušies par viņiem nepieņemamām netiklām izdarībām. Kultūras ministrija jau uzlikusi sodu sešām apbedītāju firmām ziemeļu provincē Hebei, kā arī trim austrumu provincē Jiangsu.

 

 

Avots: Irish Examiner

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Nē, nekļūs,
Nē, nekļūs,

jo laiks par vēsu. Cik bērēs piedalījos, nekad nebija karsti.

nazis
nazis

Latvijā tā jau ir sen aizmirsta paraža dejot miroņdejas sievietēm pilnīgi atkailinoties. Tā kā austrumu kultūra ir modē, tad drīz arī pie mums tas var kļūt tik pat populāri kā fen-šui.