Kima Beisingere (62) precēsies

Kima Beisingere

Kima Beisingere vairāk nekā divpadsmit gadu bija brīvas sievietes statusā un neloloja precību plānus. Turpretī šobrīd viss liecina par to, ka aktrise gatavojas iestūrēt laulības ostā.

Kima Beisingere ir satriecoša arī 62 gadu vecumā: joprojām skaista, viņas ķermenis ir seksuāli pievilcīgs un sportisks. Tomēr neraugoties uz sievišķīgo šarmu, kādreizējās kulta filmas „9 ½ nedēļas” zvaigznei jau ilgāku laiku neveicās personīgajā dzīvē. Vairāk nekā 12 gadu aktrisei nebija attiecību, un uz žurnālistu jautājumiem par šo tēmu viņa atbildēja, ka viņu pilnībā apmierina no attiecībām brīvas sievietes statuss.

Taču nu šķiet, ka šarmantās blondīnes liktenim par to ir savs viedoklis. Aptuveni pirms diviem gadiem aktiera Aleka Boldvina šķirtā sieva uzsāka attiecības ar savu stilistu Miču Stounu (Mitch Stone). Un pavisam nesen acīgie paparaci ir pamanījuši gan Kimas, gan Miča pirkstā mirdzam vienādus gredzenus. Tiklīdz fotogrāfijas tika publicētas tīmeklī, nekavējoties paklīda baumas, ka aktrise ir apprecējusies. Skaidrojumu sniedza aktrises māte Enna Lī (Ann Lee).

Kima Beisingere

“Nē, pagaidām viņa vēl nav apprecējusies. Bet, iespējams, pavisam drīz tas notiks. Šobrīd viņa satiekas ar brīnišķīgu vīrieti, kuru mīl no visas sirds. Viņi apmainījās ar „apsolījuma gredzeniem”. Šobrīd viņai nav laika domāt par kāzām. Mums ir daudz problēmu. Es nesen atgriezos no slimnīcas, neko patstāvīgi nespēju izdarīt. Ziemassvētkos viņi abi kopā atbrauks mani apciemot”, – žurnālistiem pastāstīja Kimas māte.

Kima Beisingere

Interesanti, ka Kima Beisingere jau izsenis ir iecienījusi veidot attiecības ar skaistumkopšanas industrijas darbiniekiem: aktrises pirmais vīrs bija Holivudas vizāžists Rons Sniders – skaistulis, siržu lauzējs, un 16 gadus vecāks par Kimu. Šķiroties viņš no bijušās sievas paģērēja alimentus 12 000 dolāru mēnesī. Pretējā gadījumā, kā Rons pavēstīja tiesā, viņam vairs nebūšot pa kabatai ierasti greznais dzīvesveids.

Kima Beisingere
Aleks Boldvins un Kima Beisingere

Beisingeres otrais un slavenākais vīrs bija aktieris Aleks Boldvins, ar kuru viņa iepazinās filmas „Paradums precēties” uzņemšanas laukumā, bet apprecējās 1993.gadā. Pēc diviem gadiem pārim piedzima meita Airlenda (Ireland), un aktrises radošā karjera uz brīdi pieklusa. Starp citu, gadā, kad abi salaulājās, kinostudija „Main Line Pictures” par līguma noteikumu neizpildi iesūdzēja Beisingeri tiesā, pieprasot samaksāt 8,9 milj. dolāru. Kima Beisingere iesniedza bankrota pieteikumu, sekoja apelācija un puses vienojās par summu 3,8 milj. dolāru apmērā. Tobrīd daudzi žurnālisti pauda aizdomas, ka Kima ar Aleku apprecējusies naudas dēļ. Kaut gan, spriežot pēc jaunlaulāto laimīgajām sejām fotogrāfijās masu medijos, par aprēķina laulībām, visticamāk, nebija ne runas.

Divus gadus pēc meitiņas piedzimšanas Kima Beisingere spīdoši atveidoja prostitūtas lomu filmā „Losandželosa konfidenciāli” (L.A. Confidential), par kuru saņēma „Oskaru” un „Zelta globusu” nominācijā „labākā otrā plāna aktrise. Tas bija jauns atspēriens aktrises karjerā. 2002.gadā Beisingere atveidoja vienu no galvenajām – Džimija „Truša”, kuru spēlēja Eminems, mātes lomu filmā „Astotā jūdze” (8 Mile”). Bet vēl pēc diviem gadiem Kimas un Aleka laulība tika šķirta.

Kā šķiršanos iemeslu prasības iesniedzēja minēja „nesamierināmas pretrunas”, kas milzušas visus septiņus kopdzīves gadus. Kaut gan tuvāko paziņo lokā mēļoja, ka šķiršanās iemesls esot pašas Kimas ātrā daba.

Masu mediji Beisingeri saukāja par histēriķi, pārmeta nepunktualitāti un to, ka viņa bieži pieprasa to, ko izpildīt nav iespējams. Klīda runas, ka laulātie ķīvējušies no agra rīta līdz pat vēlai nakts stundai un visbiežāk strīdus iemesli bijuši vistīrākie nieki. Piemēram, Aleks sievai solījis, ka braucot pie auto stūres nerunās pa mobilo telefonu, taču solījumu neturēja. “Kad aizsvilstas un sāk strīdēties, viņš zaudē jebkādu savaldīšanos!” – sašutumu mēdza paust Kima. Kopdzīves sākumā Alekam pietika prāta un pacietības nepievērst uzmanību tādiem sīkumiem. Reiz, vēl pirms precībām ar Kimu, Aleks pajautāja savam draugam, kurš dzīvoja laulībā ar sievu jau 40 gadu, kā viņām tas izdodas. Draugs atbildēja: “Mēs protam strīdēties un mums nekad nenāk prātā, ka skandāls – tās ir attiecību beigas”. Šis padoms veselus septiņus gadus burtiski glāba laulību.

Uz žurnālistu jautājumiem par to, kā Alekam izdodas saglabāt mieru līdzās nenosvērtajai Kimai, viņa atbilde bija nemainīga: “Laulībā jums ir nepieciešama enerģija, lai saprastu otru un varētu būt pacietīgam. Bieži vien cilvēki atsakās no laulībām, jo nevēlas emocionālu risku, baidās tikt sāpināti. Taču ja esat nolēmuši bez tā iztikt, tad precieties ar to, kurš ir komā”.

Daudz interesantu aktrises atziņu varat lasīt mūsu publikācijā “Kima Beisingere par dzīvi“.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: RadarOnline

 

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar