Kāzu sezona – kā nesajukt prātā, ja esi viens

kāzas

Vienatnes periodus dzīvē mēs izdzīvojam katrs citādi. Daži bauda brīvību un uz nebēdu flirtē ar pretējo dzimumu, citi pat nedomā par savu “vientuļa” statusu un vienkārši dzīvo bez attiecībām. Tomēr daudz ir tādu cilvēku, kuri par partnera trūkumu pārdzīvo. Un šie pārdzīvojumi īpaši saasinās, ja ir jāpiedalās draugu kāzās – svētkos, kas cildina mīlestību, laulību, ģimeni.

Vasara – saules vannu, pludmales ballīšu, vakara kokteiļu un kāzu laiks. Brīnumskaistas ceremonijas, restorāni un lauku sētas mīlestības svētku noformējumā, izmeklēti ēdieni, mīlas vārsmu deklamēšana un dejas līdz rītam. Ir jākļūst par lieciniekiem jaunlaulāto dzīves skaistākajā un atmiņā paliekošākajā brīdī. Varam to izbaudīt no sirds. Ar vienu noteikumu: ja vien arī mums ir “otra pusīte”.

Pretējā gadījumā mēs, protams, varam priecāties kopā ar līgavu un līgavaini, tomēr svētkus izbaudīt – diezin vai. Visapkārt, kur vien paraugies, – laimīgi pārīši. Viss, itin viss, šajos svētkos atgādina par paša vientuļnieka statusu, un daudzu kilometru rādiusā, šķiet, tāds esi vienīgais – bez partnera…

Kas gan var glābt no uzmācīgas vēlmes ielēkt Daugavā? Vakars bārā, piedzīvojumus meklējot? Reģistrēšanās Tinder? Bet ko tad, ja nemaz nevēlies attiecības, bet vienlaikus nomāc vientulības sajūta?

Piedāvājam trīs metodes izdzīvošanai kāzu laikā, ja esi viens.

1.  Vienam būt nav nekas nenormāls

Būt attiecībās – tas nav obligāts pienākums. Ja jums nav šādas vēlmes, bet uzskatāt, ka tomēr ir jāatrod “otra pusīte”, ir liels risks iekulties attiecībās, kurās otram cilvēkam būsit absolūti vienaldzīgs, iestrēgt attiecībās, no kurām nav nekādas jēgas – nebūs ne laimes, ne mīlestības.

Būt vienam – tam ir savas priekšrocības. Nav vajadzības rēķināties ar otra cilvēka vēlmēm, nekas un neviens nenovērš uzmanību no jūsu sapņiem un to īstenošanas. Tas attiecas arī uz to, kur vakariņot, kādus ēdienu izvēlēties, kā arī to, kuru festivālu apmeklēt nedēļas nogalē – visa kungs un noteicējs esat vienīgi jūs pats! Vai tas nav jauki?

2. Speriet pirmo soli

Iespējams, draugu kāzas mainīs jūsu domas, un nolemsit, ka esat noguris būt viens un vēlaties attiecības. Nu ko, tas ir lieliski! Iespējams, jums līdzās jau ir cilvēks, kas šķiet simpātisks un raisa romantiskas jūtas. Laiks sadūšoties un uzaicināt viņu uz randiņu.

Ja nu tomēr tāda vēl nav jūsu redzeslokā, izmēģiniet jaunas iespējas: iepazīšanās vietnes internetā, “ātros randiņus”. Centieties būt vairāk atvērts, komunicējiet vairāk — klātienē vai digitālajā vidē. Nekad nav iespējams zināt, no kuras puses mīlestība nāks.

3. Beidziet “cepties” un nododieties saviem vaļaspriekiem

Ja jums ir lērums brīvā laika, var ar sirdi un dvēseli nodoties iemīļotām lietām  — piemēram, atkal pievērsties savam vaļaspriekam, kas palicis novārtā. Tā arī neiemācījāties grūtos akordus ģitāras spēlē? Vienmēr esat vēlējies izmēģināt zemūdens zveju? Atrodiet aizraujošu nodarbi, lai izmestu no prāta uzmācīgās domas par vientulību. Nu, vismaz līdz nākamajām draugu kāzām.

Un atcerieties – reizēm ir vērtīgi pabūt vienatnē. Visam savs laiks – arī attiecībām.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar