Kautiņš miljonāra Maligina ģimenē – kurš kuram sadeva pa ģīmi?

miljonāri

Miljonāra Maligina ģimenē norisinājušies dramatiski notikumi – nesen laulātie pamatīgi sakāvušies, turklāt pret Maliginu Austrijā ierosināts kriminālprocess. Atsaucoties uz drošu avotu sniegtām ziņām, tā vēsta portāls Pietiek.com. 

Ja ticēt no drošiem avotiem saņemtām ziņām, bijušajai aktrisei un režisora Dž.Dž.Džilindžera kādreizējai dzīvesbiedrei, tagadējai farmācijas uzņēmēja Valērija Maligina jaunajai sievai un viņam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētājai Elīnai Maliginai (Dzelmei) iebildumi ir ne tikai pret „šo valsti”, kaunēšanos no kuras viņa nesen aprakstīja kādā sieviešu žurnālā. Pietiek rīcībā nonākušas ziņas par to, ka jaunajai māksliniecei esot nopietni sācis nepatikt arī viņas jaunais „cukurtētiņš” – pat tik nopietni, ka pret vīru Austrijā esot sākts kriminālprocess par sievas fizisku ietekmēšanu, kaut, iespējams, patiesībā miesas bojājumus no dzīvesbiedres rokas guvis tieši miljonārs.

„Ģeniālā māksliniece un uzņēmēja Maligina ir panākusi, ka viņas vīram ir noteikts aizliegums viņai tuvoties, turklāt pret vīru Austrijā ir uzsākts kriminālprocess par jaunās sievas nogalināšanas mēģinājumu, kaut gan faktiski tieši viņa bijusi tā, kas piekāvusi vīru tā, ka tas bija aizlidojis uz Latviju, lai fiksētu viņam nodarītos miesas bojājumus,” – šādu informāciju Pietiek šajās brīvdienās saņēma no droša un iepriekš vienmēr patiesas ziņas snieguša avota.

Divi citi avoti šīs informācijas ticamību ar nebūtiskām korekcijām ir apstiprinājuši, norādot, ka dramatiskie notikumi Austrijā esot norisinājušies aizvadītajā nedēļā Austrijā, Vīnē, ko Elīna Maligina sociālajā tīklā Facebook uzrāda kā savu pašreizējo dzīvesvietu. Pēc Pietiek avotu ziņām, Maligins Latvijā ir atgriezies ceturtdien, savukārt dzīvesbiedre plānojot doties uz viņai netīkamo un kaunu izraisošo Latviju nedēļas sākumā.

„Būs interesanti pavērot, kā abi personāži uzvedīsies publiskajā telpā. Jaunā sieva vēl ir Maliginam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētāja, taču tas droši vien mainīsies jau vistuvākajās dienās. Savukārt Maliginai, kā zināms, ir īpaši jaukas attiecības ar Santasizdevniecības vadītāju Santu Anču, kas nozīmē, ka no attiecīgajiem izdevumiem gaidāms nopietns informatīvs spiediens uz miljonāru. Protams, ja vien jaunajai sievai neizdosies izdabūt kādu lielāku naudu par visa noklusēšanu un iesniegumu atsaukšanu,” situācijas iespējamo attīstību aprakstīja viens no informācijas avotiem.

Elīna Dzelme ar uzņēmēju Valēriju Maliginu apprecējās pirms nepilna gada. Nule žurnālā  Santa  publicēta viņas intervija, kurā reizē ar atklāsmēm „man ir kauns no savas valsts” un „man nepatīk šī valsts” Elīna Maligina, kā atstāsta portāls TVNET, „priecājas arī par to, ka nav jādomā par iztiku, to atrisina vīra nauda, bet, lai vai kā, galvenais ir dvēseles dziļums, sapratne, ka ir cilvēki, kas ir tikpat traki”.

„Pašlaik māksliniece nevar sūdzēties par savu finansiālo stāvokli, jā, viņai patīk nauda, gluži kā ikvienam no mums. Kaut gan vairāk Elīnai patīk lietas, ko nauda spēj papildināt. Viņai ir viss, kas vajadzīgs, ģimene ir nodrošināta, bet viņa neskraida visu laiku pa veikaliem. Elīna apzinās, ka nauda ir priekšrocība, bet tā nav visa dzīve!” – tā portāls atstāsta bijušās aktrises, pašreizējās mākslinieces intervijā pausto par jauno „cukurtētiņu” un viņa naudas maku.

 

Publikācijas noslēgumā Pietiek paskaidro, kāpēc raksta par šādām lietām, kas it kā neatbilst portāla „profilam”: “pavisam vienkārši – tāpēc, ka mums pa īstam un no sirds riebjas cilvēki, kuri brauc (vai ir braukuši) uz Āfriku šaut dzīvniekus un par to vēl publiski lielās. Miljonārs Maligins ir pelnījis visu to, kas ar viņu pašlaik notiek, un vēl vairāk – tostarp arī to, lai par notiekošo uzzinātu iespējami plašs cilvēku loks, norāda Pietiek.

 

Maligins noliedz sievas sišanu (taču ne to, ka “ietekmēts” pats)

“Es nekad neesmu sitis Elīnu, un kriminālprocesa pret mani Austrijā nav,” – tas ir viss, ko miljonārs, uzņēmuma Olainfarm kontrolpaketes īpašnieks Valērijs Maligins pašlaik ir gatavs bilst par Pietiek publiskoto neoficiālo informāciju saistībā ar Austrijā it kā notikušu kautiņu Maliginu „ģimenē” un tā iznākumu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Pietiek

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Kautiņš miljonāra Maligina ģimenē – kurš kuram sadeva pa ģīmi?"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Mārtiņš
Mārtiņš

Šāds iznākums – laulība nebūs ilga – bija jau paredzams. Kaut kas …dzīvniecisks (iepriekš redzot viņas dzimšanas dienas svinības un citu, kas ticis publiskots) bija viņu attiecībās. Un tas patiesībā ir vienalga, kurš kuram 1.sadeva “pa ģīmi”… Viņš taču ir 2 x vecāks par viņu, tāpēc rodas pat jautājums kāpēc viņš izvēlējās sev tieši tādu sievu? Jautājums ir arī tāpēc, kāpēc viņa gāja/nācās iet uz pašaizsardzības mācībām? Vai zināja, ka viņš mēdza iekaustīt citas?

Džoja
Džoja

Lai šautu Āfrikā tikai trofeju dēļ, morālei jābūt gana zemai. Lai sieva to normāli pieņemtu, tas pats attiecas uz viņu. Tā ka nav ko brīnīties un līdzi just, ka sakāvušies amorāli ļautiņi.

lee
lee

Virsraksts labs:D

wpDiscuz