Kārtējais skandāls Rīgas satiksmes autobusā; policija meklē šo sievieti

Skandāls sabiedriskajā transportā pats par sevi diemžēl nav nekas neparasts, taču šoreiz konflikts “Rīgas satiksmes” 3.maršruta autobusā šokējis pat rūdītākos. Vai zināt, kas ir šī „daiļrunīgā” dāma, kuras necenzēto lamu plūdi un fināla „iznāciens” tiktāl satriecis pasažierus, ka pat visnotaļ stalti vīri zaudējuši rīcībspēju?

Sociālajos tīklos neviltotu sašutuma vētru radījis kāds aculiecinieka uzņemts video – kārtējais skandāls „Rīgas satiksmes” autobusā. Konfliktējošās puses, kā ierasts, kontrolieri un bezbiļetniece. Tikai šoreiz kontrolieri ir bez vainas. Biļešu kontroliere cienījamos gados aizrāda, ka „dāma” nav laikus reģistrējusi savu e-talonu, atbildot uz to pasažiere  vairāku minūšu garumā gānās tādiem vārdiem, no kuriem, kā redzams video, pat līdzās esošie stiprā dzimuma pārstāvji kļūst paralizēti. Jo kā gan citādi izskaidrojams tas, ka nevienam pārpildītā satiksmes autobusa pasažierim nepietika drosmes sievietei aizrādīt.

Taču konflikta fināls ir vēl šokējošāks. Skatieties paši!

Rīgas mērs Nils Ušakovs Facebook informē:

“2015. gadā fiksēti 156 agresijas pret kontrolieriem gadījumi, 49 no tiem – ar fizisku vardarbību. 2016. gada pirmajā ceturksnī bija 30 agresijas gadījumi, 10 no tiem – fiziska agresija. Tas, ko jūs redzam šajā video – tā vēl ir ļoti maiga sabiedriskajā transportā notiekošā versija. Pret kontrolieriem, tajā skaitā pret sievietēm, pielietoti pat gāzes baloniņi un elektrošoki.

Otrkārt, sievieti, kas redzama video, šobrīd meklē Rīgas Pašvaldības policija. Par šādu uzvedību sabiedriskajā transportā viņai pienākas sods līdz 500 eiro.”

BRĪDINĀJUMS: Video dzirdama necenzēta leksika!

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kkk
kkk

nu baigā jopa…