Kāpēc sievietes tēlo orgasmu?

kāpēc sievietes tēlo orgasmu

Kāpēc sievietes mēdz tēlot, ka sasniegušas orgasmu? Skaidro seksa pētniece Rita Lasmane .

Domāju daudzi vīrieši dzīvo neziņā, vai viņu sievietēm ir orgasmi vai nav. Ja jautā, viņas saka, ka bija. Kāpēc gan jautāja? Jo bija radušās aizdomas, ka tomēr nebija.

Pirms gadiem simts tā padarīšana bija gauži vienkārša – vīrišķis savu nodarīja, novēlās, pagriezās uz otriem sāniem un saldi aizmiga, galvu nelauzīdams, vai sievišķim bija orgasms vai nebija. Sievišķis arī varēja nesatraukties, jo nemaz nezināja, ka orgasmam jābūt.

Aizritēja gadi astoņdesmit un nu visi sāka “cepties” par orgasmu. Citas ātrāk, citas vēlāk uzzināja, ka orgasmam jābūt, jo tas ir labi, jo tas ir veselīgi un bauda arī tiek pie reizes. Vīrieši savukārt tika apgaismoti, ka sievietes orgasms apliecina viņa vīrišķo varēšanu. Un tā nu vajadzēja sākt censties. Līdz pat mūsdienām nabaga censoņi brīžam tā pūlas, ka sievietei nekas cits neatliek kā orgasmu pietēlot, lai tās mokas taču vienreiz beidzas.

Tas būtu ekstremālākais iemesls, kāpēc sievietes tēlo orgasmu – viņš ne to un ne tā dara. Viņa kautrējas pateikt vai arī nezina, ka drīkst kaut ko tādu teikt.

Nākamais iemesls, kāpēc tiek spēlēts teātris, tēlojot orgasmu, ir sievietes vēlēšanās demonstrēt, cik neaptverami seksīga viņa ir. Tāpēc, ignorējot to, kas īstenībā notiek ar viņas ķermeni, visādi izpildās. Pārsvarā vaidot, stenot un klaigājot. Pēc piemēra tālu nav jāmeklē. Re, kur visās pornofilmās tā dara! Novērojumi liecina, ka tamlīdzīgu praksi piekopj jaunas un nepieredzējušas sievietes.

Tālāk, tā sacīt, delikātākais iemesls. Sieviete jūtas nogurusi pēc dienas darbiem un saprot, ka labi uzsākts “darbiņš” šoreiz no viņas puses netiks novests līdz galam. Lai neaizvainotu mīļoto vīriņu, sieviņa izdara tā, kā parasti dara orgasma laikā. Pēc tam uz jautājumu, vai viņai bija labi, svēti samelojas.

Vēl pie delikātajiem būtu pieskaitāmi tie gadījumi, kad tuvības pirmajās reizēs, partneriem vēl neiepazīstot otra reakcijas, sieviete mīlestības dēļ un vēloties bez vārdiem pateikt, cik ļoti vīrietis viņai patīk, lai arī nav tikts līdz orgasmam, drusku pietēlo. Tiesa, ja tamlīdzīga gultas uzvedība ieilgst vai kļūst hroniska, tad var droši uzskatīt, ka ar kādu no abiem kaut kas nav kārtībā. Agri vai vēlu iestāsies sarūgtinājums.

Kā lai viennozīmīgi atbild, kāpēc sievietes tēlo orgasmu un vai tas ir nepieciešams? Iemesli ir daudzi. Citi pamatoti, citi izriet no nezināšanas, kā no viņa tā no viņas puses. Vai tamlīdzīgas darbības nepieciešamas? Ja es dzīvi uztvertu kā melnbaltu pasākumu, tad noteikti teiktu – nē, nekādā gadījumā tā nedrīkst darīt! Bet, kā labi zināms, dzīvē starp melno un balto ir vēl daudz krāsu un toņu.

Nākamā šī rakstu darba sadaļa būs veltīta jautājumam, vai vīrieši jūt, ka sieviete mānās, tēlojot orgasmu.

Kā nu kurš! Kuram lielāka pieredze vai iepriekšējā draudzene nav veikusi manevrus ar zemtekstu „gribu tev dikti patikt jebkādā veidā”, tam lielākas iespējas atšifrēt, kas te notiek. Kam pieredzes nav, tas dzīvo laimīgā neziņā. Katrā ziņā, sievietes orgasms un tā uztveramās pazīmes vīriešu dzimumam ir un paliek miglā tītas.

Varbūt kāds bez šaubu ēnas apzvērēs, ka zina gan, kurā brīdī sievietei iestājas orgasms. Es, savukārt, atļaušos uzskatīt, ka tik un tā zvērētājam kaut kur smadzeņu stūrītī vibrē šaubas. Tās gan ātri tiek apklusinātas. Sievietes orgasms taču ir vīrieša seksuālo spēju un viņa vīrišķās būtības apliecinājums. Kam tad no laba prāta gribētos to apšaubīt?

Kas tad notiek ar sievietes ķermeni orgasma laikā? Protams, sieviete sāk straujāk elpot, varbūt viņa izdveš kādas skaņas. Sirdsdarbībai paātrinoties ķermenis vairāk vai mazāk nosvīst. Un nu seko pati galvenā pazīme – maksts muskuļa sieniņas sāk ritmiski sarauties. Šīs reakcijas uzdevums ir izgrūst no iegurņa pieplūdušās asinis, kas iepriekš tur nonāca seksuālā uzbudinājuma laikā pirms orgasma iestāšanās. Ja dzimumakta laikā tiek veiktas straujas un biežas frikcijas, vīrietim ir samērā grūti sajust maksts sieniņu saraušanos. No kā izriet secinājums, ka derētu palēnināt kustības. Pārsvarā ļaudis pieturas pie viedokļa, jo trakāk „drāž”, citiem vārdiem sakot, tēlo šujmašīnu, jo sievietei lielāka bauda. Seksa „feinšmekeri” gan apgalvo, ka lēnākas kustības sagādā lielāku baudu un uzbudinājuma kāpinājumu, pie nosacījuma, ja pirms tam ir bijusi gana ilga priekšspēle, kas nodrošināja pietiekamu asiņu pieplūdumu sievietes iegurnī un ģenitālijās. Ja sieviete ir pamanījusies pati pirms dzimumakta sadomāties un uzbudināties, priekšspēles vilkšana garumā gan nav nepieciešama.

Vēl tik piebildīšu, ka sievietes “mīl ar ausīm”. Jo vairāk viņa saņem seksuāli tīkamus vārdus, jo vairāk uzbudinās. Arī bez tradicionāli pieņemto vietu aiztikšanas, raustīšanas un visādi citādi stimulēšanas. Ideālā gadījumā, lai veiksmīgi noritētu priekšspēle, no sākuma būtu vārdi, tad skūpsti, tad pieskārieni un glāsti, tad ģenitāliju stimulēšana un visbeidzot dzimumakts.

Un vēlreiz: pie pilna uzbudinājuma sievietei garantēts orgasms. Tad atkrīt jebkāda vajadzība sievietei tēlot orgasmu un vīrietim pēc tam jautāt, vai viņai bija labi, sievietei melot un izlikties.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar