Kāpēc sievietei vajadzīgs mīļākais? Tulkojums vīriešu valodā

mīļākais

Sievai uzradies mīļākais! Skandāls, lamas, nedod dies, pat dūru vicināšana. Lielākā daļa vīriešu pat nepūlas saskatīt situācijas īsto cēloni. Viņi sievietēm velta aizvainojošu vārdu gūzmu, dažs pat situāciju mēģina risināt ar fizisku pāraudzināšanu. Sievietes neuzticība ir spēcīgais trieciens vīrieša pašnovērtējumam un var izraisīt pat depresiju vai mazvērtības kompleksu. Pat, ja laulību izdodas saglābt, mieles paliek uz ilgu laiku.

Divas pasaules – divas patiesības

Pateicoties psiholoģiskajam analfabētismam, mēs pastāvīgi cenšamies saprast citu cilvēku, iedomājoties sevi viņa vietā. Taču vajadzētu saprast, ka otrs cilvēks – it īpaši pretējā dzimuma, ir atšķirīgs. Te nevajadzētu nodarboties ar projicēšanu, bet noskaidrot, kā viss ir patiesībā.

Vīrs nesekmīgi mēģina saprast, kāpēc sievai ir mīļākais. Viņš uz situāciju raugās  no sava skatu punkta, pamatojoties uz savu pārliecību, uzskatiem, vajadzībām. Tāpēc ir lietderīgi parunāt par īstajiem iemesliem, kāpēc rodas šās situācijas.

Vairumam sieviešu vissvarīgākā iekšējās pasaules daļa ir jūtu, emociju un pārdzīvojumu sfēra. Kad sieva no vīra saņem pietiekami daudz uzmanības, kad abiem kopā ir labi, interesanti, kad komunikācijā ir daudz siltuma, maiguma, rūpju, tad sieviete jūt, ka viņu mīl. Viņas mīlas kauss ir piepildīts, viņa ir apmierināta ar savu laulības dzīvi un uzticīga vīram.

Tā nu daba devusi, ka vairumam vīriešu emocijas un jūtas nav dzimtā valoda. Rūpes par mīļoto sievieti daudzi stiprā dzimuma pārstāvji izpauž galvenokārt smagi strādājot, lai nopelnītu tik daudz naudas, cik nepieciešams, lai nodrošinātu ģimenei pienācīgu dzīves līmeni: mājoklis, automašīna (vēl labāk, ja divas), iepirkšanās, atvaļinājums ārzemēs, bērnu izglītība.

 

Kuram taisnība? Abiem

Lūk, te arī rodas problēma. Vīrietis ir pilnīgi pārliecināts, ka dara visu, kā pienākas un dara to labi. Tajā pašā laikā sieviete izjūt emocionālu vakuumu. Viņai trūkst komplimentu, sirsnīgu vārdu, uzmanības apliecinājumu, izrunāšanās no sirds, trūkst maiguma, kas nebūtu prelūdija seksam.

Tā paša psiholoģiskā analfabētisma dēļ mēs nezinām, kā pareizi šādos gadījumos runāt. Sarunas vietā ir klaigas, lamas un pat vardarbība. Un pat pēc salabšanas situācija nemainās, jo neviens neko nav sapratis un problēma nekur nav pazudusi.

 

Tad kāpēc sievietei nepieciešams mīļākais?

Vairumā gadījumu sievietei mīļākais vienkārši aizpilda emocionāli komunikatīvo tukšumu. Mīļākais uzlūko sievieti ar apbrīnas pilnu skatienu, bārsta komplimentus, velta nedalītu uzmanību un nodrošina flirtu, uzlādējot no sadzīviskās rutīnas nogurušo sievieti ar pozitīvām emocijām un sajūtu pieredzi.

Dažreiz, bet tā notiek reti, sievai laulības pārkāpšanas vadmotīvs ir vienkārši cita vīrieša seksuālā pievilcība (kā to parasti domā vīrs). Biežāk noteicošais iemesls ir neapmierinātība ar savstarpējām attiecībām laulībā un komunikācijā ar partneri, pozitīvu emociju trūkums.

 

Ceļš uz tuvību un uzticību

Tās nav tik sliktas ziņas vīriešiem, kā šķiet. Normāla sieviete diezin vai pieprasīs zvaigzni no debesīm, un vīrietim, kurš vēlas nepieļaut, lai sieva meklētu mīļāko, nav jādara nekas pārdabisks. Viss, kas nepieciešams,  ir saprast, ko sieviete vēlas, un iemācīties vairāk vai mazāk labi runāt viņas valodā. Turklāt, kā zināms, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Aplidošanas periodā lielākā daļa vīriešu kaut kā tika galā ar šo uzdevumu un neskopojās ar labiem vārdiem, ziediem, prata uzklausīt un just līdzi, dažiem pat izdevās būt maigiem un pieklājīgiem.

Tātad, vīrieši – nav nekā neiespējama, lai jūsu dzīvē nerastos šāda sāpīga situācija – sievai mīļākais. Pievērsiet vairāk uzmanības tam, kas sniedz prieku jūsu dzīves partnerei, kas uzlabo viņas garastāvokli, uzjautrina un sajūsmina. Tik ilgi, cik būsi tas avots, kas piepilda ar mīlestību viņas sirdi, tu būsi viņai vienīgais mīļotais vīrietis, kuram viņa būs uzticīga.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: psyh.ru 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Alma
Alma

Kā sieviete varu teikt, ka diezgan precīzs tulkojums! Jāsaka, ka būtu gan smieklīgi, ja Tulkot.lv tulkošanas birojs sāktu piedāvāt arī vīriešu-sieviešu valodas tulkojumus. :D Bet vērtīgi gan!