Kāpēc pirmdienā jūties kā sabraukta slieka, bet svētdienā kā stratēģis?

nedēļas dienas

Katrai nedēļas dienai piemīt savas īpašības – vienā cilvēks jūtas možs kā tikko no dobes nācis gurķītis, turpretī citā teju vai līdzinās sabrauktai sliekai – nekas nevedas, neko negribas un viss tracina.

Protams, konkrētās dienas vibrāciju ietekmē planētas un cilvēka personīgās dzīves apstākļi. Bet jebkurā gadījumā katrai dienai ir sava īpaša enerģētika, apgalvo astrologi.

Tātad – kāda tā ir un kā vislabāk to izmantot savā labā?

Pirmdiena

Pirmdiena ir Mēness diena. Tā ir diena, kad sasniegt savu patieso potenciālu, attīstītu intuīciju un emocijas ievirzītu pareizajā gultnē.

Pirmdiena nosaka emocionālo noskaņojumu visai nedēļai, jo Mēness aicina mums mūs pašus saprast savas emocijas un to, ko mēs gribam sasniegt nākamajās dienās.

Daudzi cilvēki no šīm dienām baidās vai uzskata pirmdienu par grūtu dienu. Tas ir tāpēc, ka emocijas šajā dienā var būt mulsinošas, liekot justies kaprīziem. Dažreiz pat kļūstam apātiski un gausi, kad negribas nekur iet un nevienu satikt.

Tomēr viss nav tik slikti – pirmdiena var radīt arī pozitīvu motivācijas un enerģijas vilni. Ja dzīve mūs apmierina un jūtamies emocionāli veseli, pirmdiena var palīdzēt uzsākt jaunus darbus un dzīvot arī visu pārējo nedēļu pozitīvā noskaņojumā.

Otrdiena

Otrdienu pārvalda rīcības un enerģijas planēta – Marss, tāpēc šī ir lieliska diena mērķu sasniegšanai.

Ja pirmdiena saistās ar nedēļas emocionālā toņa noteikšanu, tad otrdiena nozīmē, ka tiek uzsākta praktiska rīcība.

Otrdiena ir ideāla diena, lai strādātu, attīstītu projektus, pieņemtu svarīgus lēmumus un virzītos uz priekšu, un jo īpaši, ja runa ir par karjeru. Arī šīs dienas enerģija var palīdzēt virzīties uz priekšu it visās dzīves jomās.

Lai vislabāk izmantotu otrdienas enerģiju, ir jābūt skaidram, ko patiešām vēlies un pēc tam ķerties klāt mērķu realizācijai. Marsa enerģija dod īpašu sparu un azartu, kas palīdzēs ceļā uz mērķi un sapņu īstenošanu.

Trešdiena

Trešdienu pārvalda komunikācijas planēta Merkurs. Tas padara trešdienu par brīnišķīgu laiku, lai saprastu, ko vēlies, un kurp virzīties.

Trešdiena ir arī lielisks laiks, lai plānotu tikšanās, saviesīgus pasākumus un pieņemtu izaicinājumus. Šī ir ideāla diena būt atklātam pret mīļoto cilvēku.

Merkurs pārvalda augstāko saprātu, tāpēc prāta spējas un idejas uzplaukst tieši trešdienā. Šajā dienā varam plānot radošus projektus. Tāpat tas ir ideāls laiks, lai iegūtu skaidru priekšstatu par saviem dzīves lēmumiem.

Trešdiena ir nedēļas vidējā diena, un tās enerģija dod mums mājienu par to, vai mēs pietiekami pievēršam uzmanību savām prasībām un tam, kādas domas mēs sūtām Visumā.

Ceturtdiena

Ceturtdiena ir Jupitera diena, pozitīvisma un paplašināšanās planētas diena, kas šo nedēļas dienu padara par ideālu laiku, lai apgūtu jaunas lietas un paplašinātu redzesloku.

Kad noslēdzam darba nedēļu, ceturtdienas enerģija ļauj būt produktīviem un palīdz mums parūpēties par tiem jautājumiem, kuri, iespējams, mūs uztrauca dažas iepriekšējās dienas.

Ceturtdiena ir pilna pozitīvisma un viegluma, un tas palīdz gūt panākumus un būt daudz atvērtākiem pret visu jauno un līdz šim neiepazīto.

Ceturtdienas enerģija atbalsta visu, kas ļauj mums attīstīties – gan fiziski, gan garīgi. Šis ir ideāls laiks, lai sāktu jaunu garīgo praksi, treniņus vai jaunu vaļasprieku. Tāpat šī ir laba diena, lai atrisinātu finanšu jautājumus.

Piektdiena

Piektdiena ir Veneras diena. Venera ir mīlestības un mākslas planēta, kas šo nedēļas dienu padara par ideālu brīdi, lai sazinātos ar draugiem un atpūstos.

Veneras romantiskā enerģija sekmē socializēšanās noskaņojumu un liek domāt par tiem, kurus mīlam. Tas padara piektdienu par ideālu dienu randiņiem – gan romantiskiem, gan intīmiem. Tāpat tas ir burvīgs laiks, lai sevi palutinātu.

Lai efektīvi izmantotu piektdienas enerģiju, ir jāieplāno laiks, ko pavadīt kopā ar tuviniekiem. Darbā ieteicams strādāt pie radošiem projektiem, kuri varbūt vēl ir tikai izstrādes stadijā. Centieties neplānot neko pārāk saspringtu šajā dienā, jo piektdiena paredzēta atpūtai un izklaidēm.

Sestdiena

Sestdiena ir Saturna diena. Diena, lai uzņemtos atbildību un lietu organizēšanu.

Vairākums no mums sestdienu pavada, veicot dažādus mājas darbus un risinot privātās dzīves jautājumus. Iespējams, tas saistīts ar to, ka Saturns palīdz atgūt līdzsvaru, ja tas zudis.

Sestdiena ir ideāla diena, lai organizētu visu nākamo nedēļu. Dienas enerģija sniedz iespēju virzīties uz priekšu.

Lai efektīvi izmantotu sestdienas enerģiju, ieteicams atrisināt lielus projektus un atvēlēt laiku tam, lai saplānotu nākamo nedēļu.

Svētdiena

Svētdiena ir Saules diena, kas ir ideāli piemērota, lai atslābinātos un savienotos ar savu iekšējo “es”.

Dienas enerģija veicina pašanalīzi, garīgo izaugsmi un šis ir īstais laiks, lai atjaunotu dvēseles labsajūtu.

Svētdiena ir ideāls brīdis, lai izdomātu plāniņu, kā uzlabot veselību un labklājību.

Saskarsme ar citiem cilvēkiem svētdienā būs harmoniska un viegla. Lai efektīvi izmantotu svētdienas enerģiju, padariet to par atpūtas un relaksācijas dienu. Centieties neieplānot neko pārāk sarežģītu, tā vietā rast laiku, lai ieklausītos sevī.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Esotericblog

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
🌓
🌓

Nepatīkamas emocijas nereti rodas arī tad, kad Mēness nonāk Skorpiona zīmē (neatkarīgi no cilvēka personiskā horoskopa). Ja to atceras, var mazināt sajūtu “viss ir slikti” un nepieņemt būtiskus lēmumus šādā agregātstāvoklī.