Kaimiņš pārmāca suni, nocērtot tam ķepas, bet saimnieku rīcība patiešām pārsteidz!

suni

Prātam neaptveramais vardarbības akts pret deviņus mēnešus veco suni notika Bangkokā.  Kucēns spēlēdamies bija iekļuvis kaimiņu mājā un sagrauzis dažus apavus. Tie nebija nekādi superdārgie vai slavenu zīmolu darinājums – parastas kurpes, kādas var iegādāties ikvienā apavu veikalā.

Kucēna saimnieki solīja kaimiņam atlīdzināt zaudējumus, tomēr vīrietim šķita, ka mazais suņa bērns ir pelnījis sodu. Reiz nakts melnumā kaimiņš ielavījās mājā un ar mačeti nocirta kucēnam abas priekšējās ķepas.

Kucēna Kola saimnieki pamodās no mežonīgas smilkstēšanas un gaudošanas. Ieraudzījuši, kas noticis, viņi nekavējoties nogādāja suņuku tuvākajā veterinārajā ambulancē. Taču tur ārsti noplātīja rokas, nespēdami palīdzēt. Tomēr kucēna saimnieki nemeta plinti krūmos un sirdij lūstot veda savu mazo mīluli uz centrālo veterināro klīniku. Tur sunim steigšus tika veikta operācija, un sākās Kola ilgais atlabšanas periods.

suni

Tostarp kaimiņš piedraudēja: ja Kola saimnieki vērsīsies policijā, viņš ķersies klāt citiem viņu mājdzīvniekiem. Taču laulātais pāris nespēja tā vienkārši piedot varmākam un iesūdzēja kaimiņu tiesā. Diemžēl tiesneši noticēja vīrieša stāstītajam, ka tas nav bijis apzināts nodarījums, bet noticis nejauši, un tika cauri vien ar pāris mēnešiem cietumā. Iznācis no ieslodzījuma, kaimiņš solīja atriebties kucēna saimniekiem.

Un Kola saimnieki nobijās – baidoties par suņuka dzīvību, viņi nevēlējās to vest atpakaļ uz mājām.  Viņi sāka meklēt savam mazulim jaunas mājas. Labdarības fonds, kas uzņēmās rūpes par mazo Kolu, saņēma daudzus iesniegumus no cilvēkiem, kuri vēlējās adoptēt suni bez priekšējām ķepām, un viens no tiem bija pavisam neparasts.

suni

Labdarības fonda dibinātāja sieva saskatīja mazajā suņukā radniecīgu dvēseli. Arī sievietei bija amputētas abas kājas, tāpēc viņa patiešām spēja saprast, kā jūtas Kols. Tika nolemts, ka tieši viņa uzņemsies rūpes par suni.

Jaunā saimniece paveica teju neiespējamo, lai nodrošinātu kucēnam pilnvērtīgu dzīvi.

suni

Pirmos soļus pēc operācijas Kols spēra ar speciālu staiguļu palīdzību, bet jau drīz kucēns iemācījās pārvietoties uz pakaļkājām, gluži kā ķengurs. Tomēr sunim ir jāstaigā uz četrām ķepām, pretējā gadījumā viņa dzīve nebūtu pilnvērtīga. Un mazuļa saimniece to saprata labāk par jebkuru citu. Tāpēc speciāli Kolam tika izgatavotas brīnišķīgas funkcionālas protēzes.

Šeit īsti vietā būtu atcerēties seno parunu, ka draugus pārbauda nelaimē. Šausminošā vardarbība pret dzīvu būtni nav veselam prātam aptverama un gandrīz vai jāsāk domāt, ka ļaunums ir kas tāds, kam pretī stāties ir bezjēdzīgi.  Tomēr palūk, cik daudz cilvēku iesaistījās kucēna glābšanā! Un nav šaubu, ka Kola dzīvē turpmāk būs daudz priecīgu brīžu.

Paskatieties, cik laimīgs viņš jūtas, neraugoties uz to, ka priekšējo ķepu vietā sunim ir protēzes:

suni

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar