Kādu skandāliņu? Latvijā atgriezies Kiviču pāris

Kadrs no Facebook tiešraides, kas satracināja Latvijas sabiedrības tikumības jūtas

Nemaz tik sen lai jau pagūtu aizmirsties, muzikants, politiķis un vienkārši vīrs savai sievai – bijušajai skaistumkaralienei Lienei un tētis bērnu bariņam, tracināja sabiedrību ar savām dziesmām vannā un citām vaļīgām padarīšanām STV Pirmā šovā “Kivičs. Pavisam privāti”, kuru it kā (fui, fui) neviens neskatījās, bet tomēr apsprieda teju visās virtuvēs un sociālajos tīklos.

Piekusis no smagās slavenības nastas un, kā tagad atklājies, bēgdams no pandēmijas, Andris Kivičs ar sievu un mazāko meitiņu Miu devās mieru meklēt Norvēģijā. Tik drīz Latvijā šovmeni atgriežamies gaidīja vien retais, jo no publikācijām Andra Instagram varēja spriest, ka ģimene Norvēģijā jūtas apmierināta un abi beidzot dzīvo tā, kā vienmēr vēlējušies – bez skaļiem skandāliem, aprunāšanas un harmonijā.

Bet – ak, tavu pārsteigumu! – Kiviču pāris ir atgriezies un uzreiz TV ekrānos. Jau no pirmdienas, 2. maija,  “STV Pirmā!” – realitātes šova
“Slavenības. Bez filtra” “slavenību” pulkam – Magonei Šutovienei, Olgai Kambalai un brazīlietim Felipem Gabrielam pievienojas Andris un Liene Kiviči. Viņi ir atpakaļ un sola realitātes šova skatītājiem detaļās izstāstīt visu patiesību par savas ģimenes dzīves aizkulisēm.

Nu ko tur daudz komentēt? Gaidīsim šovu un jaunus skandāliņus.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar