Kāds liepājnieks stāsta par kautiņu, kurā cieta Porziņģis – audiofails

Porziņģis

Vakar Liepājā, nesen atvērtā naktsklubā, izcēlās kautiņš, kurā cieta latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis. (Video ŠEIT) Uzreiz pēc tam internetā parādījās audiofaili gan ar paša Porziņģa telefona sarunas fragmentu, gan arī šis – kāda liepājnieka notikuma atstāsts (brīdinām – dažviet necenzēta leksika!):

Liepājnieks stāsta, ka liktenīgajā vakarā vienā naktsklubā atpūsties vēlējies gan Porziņģis ar savu kompāniju, gan par Karostas bandu dēvēts grupējums. Apsargs esot izmetis no naktslokāla Karostas bandas pārstāvjus, kas nolēmuši viņam atriebties.

Agresīvi noskaņotie jaunieši esot gribējuši sagaidīt, kad apsargs beidz darbu, un piekaut viņu. Karostas banda esot gaidījuši apsargu, bet tad nelaikā ārā esot devies Porziņģis ar diviem saviem draugiem. Abu kompāniju starpā izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā, kurā basketbola zvaigzne un viņa kompānija esot pamatīgi piekauta.

Šajā izskanējušajā versijā tiek runāts par to, ka kāds no Porziņģa draugiem pēc sišanas esot zaudējis pulsu un garāmgājējs esot jaunieti “atdzīvinājis”, bet pats Kristaps salauzis roku. Puisis zina atstāstīt aculiecinieku teikto, ka šis kautiņš esot bijis kā gaļasmašīna, kurā asinis šķīdušas uz visām pusēm un bruģis pie naktskluba esot bijis sarkans. Piedevām, kādam no Porziņģa draugiem esot iesists ar krēslu pa galvu.

Stāstītājs atklāj, ka galvenais konflikta iniciators esot Karostas bandas līderis Fēlikss. Pagājušajā vasarā Liepājas pludmalē viņš esot ar nazi sadūris cilvēku.

Cik daudz tur patiesības, cerēsim uzzināt vēlāk, kad kāds no Porziņģa pārstāvjiem sniegs oficiālu paziņojumu par notikušo konfliktu. Vismaz pagaidām tāda nav.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Porziņģim pa tablo sadotu arī jebkurā Latvijas nostūrī. Viss atkarīgs no lecīguma. Pazīstu tādus, kuru ģīmji prasās pa purslām par neko, citi savāra lielas ziepes, un vienmēr tiek sveikā cauri. Tas pats ar mūziķiem.

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Lai metas uz vienu roku ar Kiviču…būs lielisks šovs:-)))