Kāds ir piemērotākais talismans katrai zodiaka zīmei

horoskops

Ikviens cilvēks vēlas būt drošībā. Lai veiksme un laime sekotu ik uz soļa, izvēlies talismanus, kuri palīdzēs saglabāt iekšējo enerģiju.

Cilvēki talismanus nēsā jau kopš seniem laikiem. Izvēlēties talisman ir diezgan sarežģīti, jo to ir daudz. Taču vadoties no savas zodiaka zīmes un stihijas, ikviens spēs atrast sev iedarbīgu talismanu, kas aizsargās un vairos labklājību.

Amuleti var būt dažādi priekšmeti, dabiskie akmeņi vai izstrādājumi no dārgmetāla, koka, dzīpara vai citiem dabīgiem materiāliem. Eksperti iesaka talismanu izvēlēties atbilstoši zodiaka zīmei, kas palīdzēs aizsargāties no negatīvā un piesaistīt dzīvei labklājību.

 

Uguns stihija

Šīs stihijas pārstāvjiem raksturīgs spilgtums un enerģija. Viņiem piemēroti talismani, kas ne tikai aizsargā no negatīva, bet arī atbalsta zodiaka Uguns zīmes mutuļojošo enerģiju.

Auniem piemīt jaunatklājēja raksturs, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem jāizvēlas talismani ieroču veidā. Tāpat var izmantot monētas un dzīvnieku figūriņas. Piekariņi brieža vai auna formā palīdzēs saglabāt enerģiju. Izvēlieties izstrādājumus no metāla, lai pastiprinātu talismana iedarbību. Astrologi iesaka dot priekšroku dzeltenām, sarkanām, oranžām nokrāsām.

Lauvas ir spilgti un patmīlīgi cilvēki. Viņām astrologi iesaka pievērst uzmanību dabīgajiem akmeņiem, īpaši rubīniem. Kā talismanu var izmantot lauvas, gulbja, ērgļa figūriņas. No krāsām veiksmīgākās būs melna, oranža un sārta. Nēsāt figūriņas katru dienu, lai nepieļautu negatīvu iedarbību.

Strēlnieki izceļas ar godīgumu un taisnprātību. Viņiem labākie talismani būs ķirzaka, zvaigznes, bultas, izstrādājumi no ādas, alvas vai citi metāli no aukstā lējuma. Piemērotākās krāsas Strēlniekiem būs zilā tonalitātē. Gaiši zilā krāsa palīdzēs atjaunot iekšējo harmoniju, bet tumši zilā atgūt brīnišķīgu noskaņojumu un atbrīvoties no skauģiem.

 

Gaisa stihija

Šīs stihijas cilvēkiem raksturīgs domas lidojums un bagāta fantāzija. Lai saglabātu dvēseles komfortu, kā arī aizsargātos pret nelabvēļiem, viņiem jāizvēlas iedarbīgi talismani, kas piemēroti pēc temperamenta un zodiaka zīmes.

Dvīņiem astrologi iesaka izvēlēties maskas, atslēgas, čūskas vai planētas figūriņas. Tāpat piemēroti jebkuri talismani, kas simbolizē gaisa stihiju. Krāsas vislabāk izvēlēties gaišos toņos – gaiši zils, dzeltens, pelēks. Kā materiālu amuletiem var izmantot gan sudrabu, gan zeltu.

Ūdensvīri lielākoties ir ekscentriski, tāpēc viņiem piemēroti būs talismani spārnu, eņģeļu, spalvu formā. Izvēlieties figūriņas, kas pagatavotas no porcelāna, lai veiksme vienmēr būtu ar jums. Vēlams izvēlēties aukstās krāsas: zilganzaļu, ultramarīna, gaišzilu. Astrologi iesaka šīs zīmes pārstāvjiem izmantot sapņu ķērājus. Tie palīdzēs atcerēties spilgtus sapņus un aizgaiņās murgus.

Svari tiecas pēc harmonijas it visā, tāpēc ideāli talismani viņiem būs sirds, svaru, grāmatu figūras. Izgatavoti no metāla, bronzas un sudraba, šie talismani palīdzēs saglabāt iekšējo līdzsvaru. No krāsām veiksmīgākās būs gaišu un maigu toņu bēšas, piena, rozā krāsas. Mājoklī astrologi iesaka Svariem glabāt antikvāras lietas, tas vairos labklājību.

 

Ūdens stihija

Šīs stihijas cilvēkiem piemīt mainīga daba. Viņi ir spējīgi piemēroties apstākļiem un apveltīti ar smalku dvēseli. Viņiem vienkārši nepieciešami amuleti un talismani, kas saglabā pozitīvu noskaņojumu un dzen projām sliktas domas.

Zivis pēc dabas ir pretrunīgas, un tām piemēroti talismani ar jūras tematiku. Izstrādājumi no sudraba izcels skaistumu, kā arī palīdzēs saglabāt spēku un pozitīvu noskaņojumu. Šīs zīmes pārstāvjiem ir jāizvēlas ceriņkrāsas, zilganzaļas un baltas krāsas, kas piešķirs pārliecību par saviem spēkiem.

Skorpioniem piemīt liktenīgs raksturs. Savaldīt savu iekšējo enerģiju viņiem palīdzēs talismani piramīdas, skorpiona, vardes vai skarabeja formā, kas izgatavoti no metāla. Piemēroti arī dabīgie akmeņi, piemēram, topāzs, granāts, rubīns. Aizsardzībai derēs sarkanā nokrāsas, no aveņkrāsas līdz purpursārtam.

Vēžiem piemīt līdzjūtība un ārkārtīga ievainojamība. Viņiem kā talismanus astrologi iesaka izmantot krabja, vēdekļa, Mēness vai gredzena figūriņas. Izstrādājumi no kristāla, stikla un sudraba palīdzēs Vēžiem atbrīvoties no pārmērīgas emocionalitātes, bet sudrabaina, zaļa, tumši zila un balta krāsa būs ideāla izvēle.

 

Zemes stihija

Zemes stihijas zīmes ir praktiskas un krietnas, tomēr nereti ietiepīgas un tām ir grūti komunicēt ar lielu skaitu cilvēku. Palīgā nāks amuleti, kas palīdzēs iegūt vieglumu un harmoniju.

Vēršiem astrologi iesaka pievērst uzmanību pūces, ziloņa figūriņām no dabīgā kaula, kuros izmantoti dabīgie akmeņi. Kaislīgās Zemes zīmes pārstāvjiem nereti vajadzīga aizsardzība no greizsirdības un impulsivitātes. Lai savaldītu dedzību, izmanto arī talismanus no koka, auduma un vara. Krāsu gammā Vēršiem vislabāk izvēlēties dzeltenā, oranžā, indīgi zaļā spilgtos toņus.

Jaunavām raksturīgs praktiskums un pat perfekcionisms. Tām nereti ir grūti samierināties ar šīs pasaules nepilnību. Kā talismani Jaunavām derēs izstrādājumi no sudraba un māla. Globusa vai sienāzīša figūriņas dos pārliecību. No krāsu toņiem Jaunavām jāpievērš uzmanība aukstajām krāsām: tumši zilajai, gaiši violetajai, violetajai, baltajai, spilgti zaļajai.

Mežāži ir melanholiski un savaldīgi, viņiem piemēroti talismani, kas izgatavoti no porcelāna. Piemērotākās ir kazlēna, kaķa, bruņurupuču figūriņas vai senas monētas. Tās palīdzēs Mežāžiem baudīt dzīvi un piesaistīt labklājību. No krāsām zīmes pārstāvjiem piemērotas būs pelēkā, brūnā, haki.

 

Avots: dailyhoro.ru

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar