Kad puisis pavēstīja, ka dzīvos garāžā, šķita, ka viņš ir traks. Bet tad…

Nekustamā īpašuma cenas mūsdienās aug aizvien lielākas un ne visiem ir pa kabatai. Nu, piemēram, Francijas pilsētā Bordo vienistabas dzīvoklis maksā aptuveni  400 000 ASV dolāru. Protams, tu vari iegādāties arī kaut ko lētāku, taču diez vai tad tur būs mājīgi. Ņemot vērā arī ikmēneša komunālos maksājumus, cilvēkam ar vidējiem ienākumiem sakrāt naudu savam miteklim ir diezgan problemātiski.

Džeremijs Buholcs (Jérémie Buchholtz) arī bija ilgi pūlējies sakrāt naudu, lai iegādātos sev dzīvokli. Taču drīz vien saprata, ka aizritēs daudzi gadi, līdz būs savākta nepieciešamā summa. Tas viņu skumdināja.

Taču reiz viņš privātmāju rajona klusā ieliņā nejauši uzgāja kādu puspamestu garāžu, kuru tās īpašnieki vēlējās pārdot un par to prasīja tikai 100 000 dolāru. Un puisim radās lieliska ideja.

dom-iz-starogo-garazha-1

Drīz vien visi, kas bija apšaubījuši Džeremija veselo saprātu, to sāka nožēlot. Jo ieraudzīja, kā viņš ir pārveidojis necilo būvi.

dom-iz-starogo-garazha-2

dom-iz-starogo-garazha-3
Mūsdienīga sadzīves tehnika un mēbeles Džeremija miteklim piešķir īpašu šarmu.

dom-iz-starogo-garazha-4

Šeit ir visas ēdrtības: plaša atpūtas zona un vieta, kur glabāt sadzīves priekšmetus, virtuve, vannas istaba un pat komfortabls darba kabinets.

dom-iz-starogo-garazha-5

Džeremijs guļamistabai izvēlējies ekstraordināru iekārtojumu – milzīgu mīkstu gultu.

dom-iz-starogo-garazha-6

Izdomas bagātais francūzis ir labs piemērs tiem, kuri jau atmetuši domu, ka kādreiz izdosies sakrāt naudu jaunam dzīvoklim. Ja vien ir vēlēšanās – atausīs idejas un radīsies iespējas. Protams, daudzbērnu ģimenei satilpt tik nelielā miteklī būtu pagrūti, taču tas var būt labs risinājums jauniem cilvēkiem, kuriem tā varētu būt iespēja uzsākt savu dzīvi patstāvīgi, izraušoties no mammas spārnapakšas.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar