Kad cilvēks un dzīvnieks ir kā viens veselums

fotogrāfija

Ungāru gados jauniņā fotogrāfe Flora Borsi ir izpelnījusies ievērību visā pasaulē savu īpatno darbu dēļ.  Divdesmit trīs gadus jaunā māksliniece fotografē dabu un dzīvo radību tajā. Taču viņas fotogrāfijas nav ierastie dabasskati ar zvēriņiem. Meitenei ir labi attīstīta fantāzija, kas ir pamats apbrīnojamajiem fotodarbiem.

Floras Borsi fotogrāfijas jau tikušas izstādītas Luvrā un Saači galerijā. Bez tam māksliniece neatsakās arī no komerciālas dabas pasūtījumu darbiem, piemēram, ja tos piedāvā tik plaši pazīstams zīmols kā Adobe.

Arī šajā jaunākajā pavasara fotogrāfiju sērijā sirreālisma cienītāji noteikti saskatīs sev tuvu tēmu. Tāpat arī vienaldzīgi nevarēs palikt dzīvnieku mīļotāji, un arī ikviens cits, kurš vien spēj priecāties par mākslu un dzīvo dabu.

Māksliniece stāsta, ka veidojot šo fotogrāfiju sēriju, viņas mērķis bija atgādināt, cik vienreizēja un neatkārtojama ir dzīvnieku, putnu, zivju un citu dzīvo radību pasaule. Viņa vēlējusies parādīt, cik unikālas ir visas sīkākās detaļas, ko dzīvnieku veidolā radījusi daba.

Ideja šādai fotosērijai radusies nejauši, fotografējot sevi un savu suni. Flora bijusi izbrīnīta, cik ļoti līdzīgas fotogrāfijā izskatās viņas un suņa acis.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar