Kā panākt, lai vīrieti iekāro visas sievietes

Viņš apgalvoja, ka esot atklājis unikālu metodi, kuru gribot pavēstīt visiem vīriešu kārtas pārstāvjiem. Viņš zinot, kā panākt, lai  vīrieti iekāro visas sievietes. Esot Andris, fotografēt sevi neļaušot, bet par savu atklājumu izstāstīšot gan.

Kafejnīcā pie galdiņa man pretī sēž puisietis ap gadiem 35. Viņa izskats ne ar ko neatšķiras no citiem tāda paša vecuma pilsētas iedzīvotājiem. Teiksim tā: rīdzinieks parastais ar sejas izteiksmi „jūs visi nezināt to, ko zinu es”. Uzsāku sarunu pirmā, jo jaušu saruna biedra mulsumu.

Vai tu vari par sevi teikt, ka baudi sieviešu uzmanību?
Tagad jā. Agrāk tā nebija.

Tu telefonsarunā man teici, ka esot atklājis īpašu veidu, kā piesaistīt sev daiļā dzimuma uzmanību?
Jā, un tam bija vajadzīgs ilgs laiks. Līdz gadiem trīsdesmit, seksa partneres meklējot, es taustījos kā pa tumsu: kuru nogrābu un viņa pārāk stipri nepretojās, tā man tika, bet, teikšu godīgi, tāda loterija ar niecīgām balvām vien sanāca. Izšķiedu daudz spēka, laika un naudas, un ieguvums sniedza maz gandarījuma. Un lielā mērā viņas visas tēloja nepieejamās.

Kas tad ir mainījies kopš tiem laikiem?
O, daudz kas! Esmu atkodis kādu lietu. Redzi, mīlestību mēdz dēvēt par ķīmiju – smaržu ķīmiju: kamēr savu izredzēto saodīsi, vai viņa saodīs tevi, būs ilgi jāgaida. Kāpēc vilkt garumā? Galvenais, lai būtu savs burvju eliksīrs. Es ilgi studēju visdažādāko literatūru: ķīniešu komunistu vadonis Mao, piemēram, lai pagarinātu savu mūžu, peldējās kopā ar jaunavām. Neatceros, kurš tur vēl no dižajiem reiz atzinies, ka nākamajā dienā pēc kaislīgas mīlas nakts ar sievieti, citas dāmas mīlnieku uzlūko ar lielu interesi un pat cenšas iepazīties.

Vai tad mazums tamlīdzīgu stāstu dzirdēts! Ne visi no tā izdara secinājumus un veic kaut kādas darbības.
Bet es tomēr izmēģināju, un pārliecinājos, ka vienas sievietes feromonu aromāts nākamajā dienā pievilina citas, un tās lido man virsū taisni kā tauriņi uz uguni. Pieprasīts tēviņš, izrādās, ir vajadzīgs visām!

Ko tu darīji, lai par to pārliecinātos?
Man patrāpijās kāda kaislīga sieviete, ar kuru noseksojām visu nakti. Viņai ļoti patika berzēties gar mani: lika man gulēt uz muguras ar rokām gar sāniem, kamēr viņa ar savu vāverīti mani sapaijāja no matiem līdz kāju īkšķiem. Vēl sanāca tā, ka no rīta nepaguvu nomazgāties dušā un uzreiz aizskrēju uz darbu. Kantorī dāmas sāka pavisam citādāk pret mani izturēties, nekā parasti. Tad es iedomājos, ka nebūtu slikti, ja man vienmēr kabatā būtu līdzi šie dabīgie feromoni, kurus, kad savajagas, varētu pielietot. Un es sāku štukot, kā lai tiek pie smaržas, kas sievietei izdalās uzbudinājuma un seksa laikā?

Būtu palicis kopā ar to kaislīgo sievieti…
Iespējams, tas nebūtu bijis slikti, bet viņa bija precējusies un nozuda no manas dzīves, pat neatstājusi telefona numuru.

Stāsti tālāk! Ko tad tu izdomāji?
Esmu visai attapīgs un aši vien sapratu, ka man varēs palīdzēt vissenākās profesijas pārstāves. Nedēļu satikos ar dažādām prostitūtām un atstāju sev par piemiņu viņu biksītes, kurās koncentrējusies visa sieviešu saldme. Kas gan cits, ja ne mīlas priesterienes dara to nepārtraukti! Pēc šīm tikšanās reizēm es sajutu ko neparastu: it kā manī pilnā augumā būtu izslējies īsts vecis, kuru grib pilnīgi visas sievietes.

Nu jau tu blefo! Pilnīgi visas?
Man pietiek ar tām, kas mani iekāro!

Labi, labi, neapvainojies, labāk stāsti, ko darīji tālāk!
Savācis savu neaprakstāmi vērtīgo kolekciju, es no rītiem ierīvēju sevi ar sieviešu biksītēm – aiz ausīm, zem ceļiem, cirksnī – visur, kur atrodas pulss un smarža saglabājas visilgāk.

Ja jau visas tevi tā grib, kā tad tu ar viņām tiec galā? Rinda neveidojas?
Pagaidām man vēl spēka ir gana visām jaunkundzēm un dāmām, kas vēlas ar mani pavadīt neaizmirstamu nakti.

Un patiešām visām patīk, kā tu od, atvaino, smaržo?
Nu, ir arī tādas, kas novēršas no manis, bilstot, ka es aizdomīgi dīvaini ožot. Citas pēdējā mirklī atsakās, nebūdamas pārliecinātas, ka spēs ar savu smaržu nomākt manas iepriekšējās seksa partneres aromātu. Bet ir arī tādas, kuras no manis nespēj ne atrauties, līp kā mušas pie mušpapīra. Es pat drošības labad tajās dienās nemazgājos: staigāju pa pilsētas ielām un gaidu kārtējo tauriņu, kas lido uz manu vilinošo smaržu.

Un cik ilgi tu domā tādā veidā izklaidēties?
Pagaidām man ir ļoti interesanti! Un vai tev patīk, kā es smaržoju?

Es uzmanīgu paostu gaisu sarunu biedra virzienā, baidīdamās izjust uz sevis nupat izstāstīto efektu un… par laimi neko nesaožu, ko arī godīgi pasaku savam sarunas biedram.

Viņš nosmejas un teic: “Pareizi, es šodien esmu rūpīgi nomazgājies un manas žaketes krūšu kabatiņā nav sieviešu biksīšu.”

Un te es atceros draudzenes stāstu par viņas Austrālijas onkuli, kas žaketes krūšu kabatiņā nēsāja kā nēzdodziņu dāmu biksītes. Mēs, vēl pavisam jaunas būdamas, brīnījāmies, kāpēc tas pēc skata elegantais kungs tik dīvaini rīkojas…

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar