Kā noteikt, vai sieviete ir bijusi kopā ar citu

Krāpšana jeb “šļūkšana pa kreisi” mūsdienās  ir stipri vien izplūdis jēdziens: nereti indivīds sev atļauj „kreisos gājienus”, bet ļoti uztraucas, ja partneris (partnere) izdara tāpat. Nemoralizēt par to, cik tas ir labi vai slikti, bet paskatīties uz to nedaudz citā gaismā aicina seksa pētniece Rita Lasmane.

Kāpēc sievietes mēdz spert sānsoli? Tāpēc, ka viņām ir kļuvis garlaicīgi. Adrenalīns, ko bagātīgi izdalīja smadzenes attiecību sākumā, kad tika pieņemts lēmums precēties, kam sekoja kāzas, bērnu radīšana, sācis izsīkt un sieviete neapzināti sāk meklēt papildus adrenalīna avotu ārpus esošām attiecībām. Protams, ne visas uzvedas tikai pēc manis minētā scenārija.

Bet seksuāli aktīvām sievietēm ir lielāka tieksme uz sānsoļiem uz, tā sacīt, pašizklaidēšanos.

Vispirms tiksim skaidrībā, kas ir seksuāli aktīva sieviete un vai katra var tāda būt.

Cik daudz katrai Māte Daba piešķīrusi estrogēna līmeni, tik viņa būs seksuāli aktīva, proti, hormons, dēvēts par estradiolu, ietekmē sievietes seksualitāti. Jo tā ir vairāk, jo sieviete kārāka uz seksu. Tāpat šis hormons liek vīriešiem uzlūkot seksuāli aktīvās kā skaistules. Joks tāds, ka sievietes reproduktīvās spējas (fertilitāte) vīriešu acīs tad arī ir motivācija iekārei: jo sieviete vēlas vairāk seksa, kas vainagojas ar orgasmu, jo lielāka garantija, ka viņa veiksmīgi iznēsās ieņemto bērnu un dzemdības noritēs bez sarežģījumiem.

Pētnieki secinājuši, jo sieviete vairāk vēlas seksa, un tas liecina par augstu hormonālo līmeni, kas atbildīgs par seksualitāti, jo viņa izskatās pievilcīgāka vai, precīzāk sakot, pievilcīgāk smaržo. Estradils ietekmē sievietes ķermeņa smaržu. Tā sacīt, liek sievietei smaržot „garšīgāk”. Vīriešu deguns, saožot šo aromātu, sūta ziņu smadzenēm: „Viņa ir skaista!”.

Bet nu atgriežoties pie raksta tēmas: kā noteikt, vai sieviete ir bijusi ar citu vīrieti? Pēc smaržas. Ja sieviete vairāk smaržo pēc saviem feromoniem un tas nav tāpēc, ka viņa bijusi ar jums, tas nozīmē, ka viņa ir bijusi ar citu.

Protams, ne katram vīrietim ir tik attīstīta spēja saost šīs smalkās aromātu nianses. Toties refleksi, kas strādā vīrieša smadzenēs, ātri vien signalizēs, ka pati sieviete kļuvusi iekārojamāka nekā tas bijis senāk. Te arī pazīme: ja pirms tam sieva vairs nešķita īpaši iekārojama un nu pēkšņi izraisījusi nevaldāmu seksuālu interesi, droši vien viņa tikusi pie jaunas estradiolu devas.

Te nu katra paša ziņā: vai krist izmisumā, ka pārkāpts laulību solījums, vai baudīt sievas atmodušos seksualitāti.

Vēl par sievietes kaislīgumu runājot. Ne vienmēr tas, ka sieviete seksa laikā sten, vaid, kož un skrāpē nozīmē, ka viņa ir kaislīga un viņai ir superlabi. Britu pētnieki, aptaujājot sievietes vecumā no 18 līdz 48 gadiem, atklāja, ka trokšņošana un partnera ķermeņa apskādēšana seksa laikā pārsvarā nozīmē to, ka viņas vienkārši grib paātrināt procesu un tik vaļā no gultas biedra apskāvieniem.

80% sieviešu sten visa dzimumakta garumā, pūloties paātrināt sava partnera orgasma iestāšanos. Visas aptaujātās sievietes trokšņojot seksa laikā ceļ savu pašapziņu, domādamas, ka tādā veidā liek vīrietim justies kā seksa virtuozam.

5% aptaujāto sieviešu vaid, lai pašām nebūtu garlaicīgi vienveidīgā seksa laikā. Citas savukārt aiz vaidiem maskē sāpes un nepatīkamās izjūtas.

Un pats galvenais, ko pētnieki saprata – ar vaidu palīdzību sievietes maldina vīriešus, ka ir iestājies īstais orgasms.

Tā kā, cienījamie vīrieši, fertila, proti, kaislīga, tātad iekāroja sieviete ir tā, kura  smaržo nevis klaigā seksa laikā. Un ja jūs paši būsit aizgājuši „pa kreisi”, tieši tāpat, kā var saost, ka viņa ir bijusi ar citu, jūsu sieviete to saodīs un sāks uzdot nepatīkamus jautājumus.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Trahtenbeks
Trahtenbeks

Vajag tikai mīcīties un sievietēm ir jābūt dodošām,bet vīriešiem ir jābūt vaŗošiem.

solaris
solaris

Lasmane atkal savā stiliņā – aprobežoti, bet pārliecināti. Lasmane, gudriniec, sievietei feromoni pastiprināti izdalīsies tad, ja viņai radīsies seksuāla interese par kādu. Piemēram, par savu vīru. Bet ja tāda interese būs radusies pret citu vīrieti, tas nebūt nenozīmē, ka viņa būs ar to vīrieti pārgulējusi. Pilnīgi iespējams, ka viņa sevi būs kontrolējusi, lai nenodarītu pāri attiecībām ar vīru.
Savukārt ne mazāk iespējams, ka kāds pārmērīgi greizsirdīgs vīrietis (un tādu ir ļoti daudz) būs bez pamata piekāvis vai pametis savu uzticīgo sievu tikai tāpēc, ka būs noticējis Lasmanes muļķīgajiem, neloģiskajiem padomiem.

Jānis
Jānis

Stulbs raksts. Pa kreisi šļūc tikai lēti, patiešām lēti cilvēki, kuri ir neapmierināti ar savu dzīvi, jo nespēj savu dzīvi piepildīt pozitīvu.

Starp citu, visam pamatā ir meli, ja vīrietis nošļūc ar aizņemtu sievieti, kas ir naiva, tad viņš tāpat nošļūks ar nākošo, tāpat viņa, un otrādāk.
Un tas ko raksta par aktieru laišanu pa kreisi u.t.t. ir pašsaprotams feiks. Tas ceļ reitingu, parādas vairāk lasītāju, kas spaida uz maksas reklāmām, jo šokē idiotus/-es, kas tad šos s*dus lasa.