Kā jutās negadījumā iekļuvušās airBaltic lidmašīnas pasažieri, atklāj aculiecinieka VIDEO

Lidostā “Rīga” šodien notika aviācijas negadījums – “airBaltic” lidmašīna “Airbus A220-300” nobrauca no ceļa posma, kas atrodas starp skrejceļu un manevrēšanas ceļu. Kā tobrīd jutās lidmašīnas pasažieri, atklāj aculiecinieka video:

Brīdinām: dzirdama necenzēta leksika!

Neviens pasažieris savainojumus neguva.

“airBaltic” gaisa kuģis, kas atgriezās Rīgā no Stokholmas, sliktas redzamības dēļ nobrauca no manevrēšanas ceļa. Aviokompānija norādīja, ka incidents noticis spēcīgas snigšanas dēļ. Neviens pasažieris neguva savainojumus un visi 44 pasažieri droši nogādāti lidostas terminālī.

Sniegputeņa dēļ un rūpēs par pasažieru un lidojumu drošumu lidosta “Rīga” slēgusi lidlauku līdz rītdienas, 4.decembra, plkst.6 no rīta.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar