Kā iepazīties ar meitenēm Rīgā

Aizvadītās nedēļas nogalē divu saulainu dienu laikā tika nofilmēts jautrs video, kurā šovmens un TV24 televīzijas raidījumu vadītājs Mārtiņš Kapzems parāda, kā iepazīties ar meitenēm, izmantojot divus dažādus tēlus.

Galvenais mērķis bija pārvērsties divos pilnīgi atšķirīgos tēlos un, pielietojot harizmu un runas spējas, parādīt, kā var iegūt meiteņu tālruņa numurus, un to, kurš no abiem tēliem ir pieprasītāks.

“Pašlaik liela cilvēku daļa seko līdzi modei, veido tetovējums un izvēlas trendīgu apģērbu. Bet ir arī cilvēki, kuri dod priekšroku klasiskam tēlam, klasika ieņem arvien lielāku popularitāti jauniešu vidū, un vispār mēdz teikt, ka klasika vienmēr ir modē. Es kopā ar pirmo Latvijas smartfona izstrādātāju “Evelatus”nolēmu veikt nelielu eksperimentu un uzzināt, kurš tēls ir pieprasītāks mūsu skaisto latviešu meiteņu vidū un kā iepazīties ar meitenēm – cik sekmīgi var iegūt savā īpašumā viņu telefona numurus,”stāsta Mārtiņš Kapzems.

Video tapis sadarbībā ar Evelatus kompāniju, pirmo Latvijas smartfona “Evelatus Classic” izstrādātāju.

Video scenārists un režisors ir Andžejs Gavrišs, producente Jūlija Fricsone-Gavriša (Imagine Pictures video ražošanas kompānija).

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ints
Ints

Velos iepazities

Jurģis
Jurģis

Pirmais LV smartfons bija Just5 Spacer un jau pirms vairākiem gadiem!