Kā dzīvo Džolijas un Breda Pita bērni: alkohols, kautiņi, nakts uzdzīve un nekādas skolas

Breda Pita bērni

Ziņām par Holivudas skaistākā pāra šķiršanos nu ir pievienojusies vēl viena: Breds Pits tiek vainots vardarbībā pret paša bērniem. Pie lietas ķēries FIB – tiek pārbaudīti aculiecinieku stāsti par to, ka Andželīnas Džolijas un Breda Pita bērni tikuši pakļauti vardarbībai: aktieris mēdzis kliegt uz saviem bērniem un pat sitis viņus.

Pēc tam, kad tika atspēkotas baumas, ka laulību izjaukusi Breda Pita kolēģe, aktrise Meriona Kotijāra, personas no Andželīnas paziņu loka pavēstījušas, ka aktrise šķiršanos pieprasījusi cita iemesla dēļ. Tāpēc, ka viņu neapmierina audzināšanas metodes, kuras piekopj vīrs. Andželīna Džolija uzstāj, ka Breds ir slikts tēvs, un nolēmusi pati audzināt piecpadsmitgadīgo Medoksu, divpadsmitgadīgo Paksu, vienpadsmitgadīgo Zaharu, desmitgadīgo Šilo un astoņgadīgos dvīņus Noksu un Vivjenu.

„Jūs jautājat, kā es audzinu savus bērnus? Es katru dienu viņus iekaustu. Un vēl – nedodu viņiem ēst,” – Breds Pits pavēstīja kādā televīzijas sarunu šovā vēl 2011.gadā.

Tas, bez šaubām, bija joks. Tomēr, kā zināms, katrā jokā ir daļa patiesības. Tajā pašā televīzijas šovā Breds skumīgi atzinās, ka visi mēģinājumi kaut nedaudz savaldīt dēla Paksa (toreiz viņam bija tikai pieci gadi) dauzonīgo raksturu, beidzas bez rezultāta. Kad aktieris sodīja dēlu, ielikdams viņu kaktā, Pakss apčurājies, tā izrādīdams savu protestu.

Breda Pita bērni
Pakss

Kā stāsta Džolijas un Pita paziņas, Breds, kas audzis parastā vidusslāņa ģimenē, bērnus audzina stingrāk nekā Andželīna. Viņš, ja nepieciešams, mēdz arī sabļaut uz bērniem, vismaz tā mēģinot atvasēm ieaudzināt kaut nedaudz disciplīnas. Veltīgi: visi tēva pūliņi kā pret mūri atsitās pret Džolijas iebildumiem. Andželīna, kuras bērnība aizritēja bohēmiskā gaisotnē kopā ar māti, kura viņu audzināja viena, jau kopš bērnu dzimšanas brīža atļāva lolojumiem darīt visu, kas ienāk prātā. Viņas princips — nekādas iegrožošanas, kas var kavēt personības attīstību. Tādas audzināšanas rezultāts  – bērni nezina, ko nozīmē vārds „nedrīkst”. Aktieru pāra draugi stāsta, ka Džolijas un Pita bērni pilnīgi un galīgi „izgājuši no rāmjiem”, turklāt katram no viņiem esot vesels lērums psiholoģisku problēmu. Džolija esot pārāk pielaidīga pret bērniem un ticot visam, ko dēli un meitas saka. Tāpēc atvases veikli iemanījušies locīt mammu pēc sava prāta un vēlēšanās.

Breda Pita bērni

Sešas aukles un pilnīgs haoss

– Ja apkārt valda miers un klusums, man sāk pietrūkt nekārtības, – Breds Pits stāstīja kādā intervijā. – Tādos brīžos klusībā domāju: „Nu, tad beidzot!” Tomēr pēc pusstundas jūtu, ka man kaut kā pietrūkst – haosa. Man patīk jezga, ko saceļ bērni, nemitīgi skraidelējot šurpu turpu, klaigas, kautiņi. Man patīk, kad kāds no bērniem ieskrien ar pieri tieši sienā, vai kliedz: „Tēti!” Man tas nozīmē, ka dzīve turpinās.

Breds Pits ļoti precīzi raksturoja to atmosfēru, kas valda Holivudas pāra mājās – haoss. Tieši tā bērnu režīmu mēdz dēvēt Andželīnas un Breda neskaitāmās bērnaukles. Viņas izdevumam Daily Mail atklājušas, kas notiek Džolijas un Pita ģimenes ligzdiņā – daudzu miljonu vērtajā villā Losandželosā.

Zvaigžņotās ģimenītes galvenā bēda – vecākiem hroniski trūkst laika ne tikai bērnu audzināšanai, bet pat elementārai saskarsmei ar savām atvasēm. Par bērniem jau kopš zīdaiņu vecuma rūpējas vesela auklīšu armija. Bērni no sirds ir viņām pieķērušies, tomēr pat pašas rūpīgākās aukles nespēj aizstāt mūžīgi darbā aizņemtos vecākus. Turklāt aukles nav pārāk stingras pret aktieru pāra atvasēm, tā ka bērni aug praktiski savā vaļā.

Līdz šim Andželīnas un Breda ģimenē strādāja sešas aukles – katru atvasi audzināja sava auklīte.

Pateicoties plašajam palīgpersonālam, Džolija nekad nav saskārusies ar visām jaunajām māmiņām raksturīgajām problēmām. Aktrisei nekad nav vajadzējis mosties nakts vidū, lai nomierinātu raudošu bērnu, Džolijai nav zināma māmiņu ierastā rutīna – pabarot, pārģērbt, aizmidzināt. Aukles apgalvo, ka Džolija vispār neprotot gatavot ēst. Pats lielākais viņas sasniegums kulinārijā – iebērt bērniem bļodiņās sausās brokastu pārslas un ieliet pienu. Par ēdināšanu Džolijas un Pita mājās atbildīgs ir šefpavārs.

Breda Pita bērni

Kāda auklīte izdevumam “Touch” pastāstījusi, ka bērni savā starpā nemitīgi kaujoties un vicinot dūres. Pits un Džolija gluži vienkārši nespējot kontrolēt savus lolojumus – atvases pilnībā ignorē vecākus.

Bērni nekad nedodas gulēt noteiktajā laikā. Nakts vidū pāra atvases joņo pa māju, traucējot naktsmieru saviem vecākiem.

Auklītes stāsta, ka Džolija esot gatava izpildīt katru savu bērnu iegribu. Tā, piemēram, adoptētais dēls Medokss deviņu gadu vecumā jau pagaršojis vīnu un reibumā pa vienu no ģimenes īpašumiem pārvietojies ar transportlīdzekli.

Breda Pita bērni

Gada sākumā Džolija bērnu pieskatīšanu uzticēja brālim Džeimsam Heivenam. Andželīna vienmēr paļāvusies uz brāli un palīdzējusi viņam finansiāli. Līdzīgi māsai, arī Džeimss mēģināja veidot karjeru kino industrijā, tomēr ne pārāk veiksmīgi. Tagad viņš nodarbojas ar māsas bērnu pieskatīšanu. Izdevums Daily Mail vēsta, ka Džolija brālim atvēlot 10% no saviem ienākumiem. Nolīgusi brāli, Andželīna četras aukles atlaida – no sešām ģimenē tagad strādā tikai divas.

Breda Pita bērni

Bez visa iepriekšminētā, Džolijas un Pita bērni skolā nav gājuši nevienu dienu. Bērniem ir nolīgti privātskolotāji, kas māca svešvalodas un citus mācību priekšmetus. Holivudas zvaigžņu pāra lolojumi nekad nav apmeklējuši skolu. Izņēmums ir vienīgi vecākais dēls Medokss, kurš pirms pieciem gadiem iestājās Losandželosas franču licejā. Tomēr pavisam drīz puisis mācības pameta. Džolijas un Pita bērniem nav bijušas pat niecīgākās iespējas regulāri apmeklēt skolu – vecāki nemitīgi filmējas dažādās pasaules valstīs. Bērni, protams, uzturas tur, kur strādā vecāki.  Andželīna un Breds pārmaiņus mitinās gan Losandželosā, gan savā īpašumā Francijā, gan tur, kur norit filmēšana – piemēram, Sidnejā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Midžets
Midžets

Sociālās problēmas bija vienmēr. Tas ir pilnībā normāli, tur nav ko nosodīt, kaut gan nepatika ir… Pasaule nekad nebūs vienlīdzīga, labi ka esam cilvēki, dzīvnieku dzīve ir skarbāka… Vai nu ēd vai arī tiec appēsts, cilvēkam ir izvēle, to nosaka cilvēcība……………………