Jūties savārdzis? Paraugies apkārt, vai neglabā salauztas un nolietotas lietas

lietas

Bērnības lācītis bez acīm un norautu ķepu, mīļākā brokastu krūzīte, kam nolūzusi osa – dažreiz glabājam tik daudz nefunkcionējošu un visticamāk arī nevajadzīgu lietu. Tikai tāpēc, ka pierasts. Tikai tāpēc, ka to, lūk, dāvināja tante Mirdza, bet šo – Pēteronkulis no pirmās pensijas.

Mantas mēs saņemam mantojumā, iegādājamies paši, daudzas no tām mums ir mīļas, dažas – ne tik ļoti. Bet kā tās savā starpā sadzīvo un kā ietekmē mūs?

 

Slimas lietas – slimi to saimnieki

Slikti uz cilvēku iedarbojas salauztas un stipri nolietotas lietas. Šādu priekšmetu enerģētiku var salīdzināt ar smaga slimnieka enerģētiku. Mājā, kur tiek uzkrāti un glabāti krāmi, salauztas mēbeles, salūzusi sadzīves tehnika, cilvēki pamazām zaudē spēku.

Lai mājoklis būtu enerģētiski veselīgs, visām lietām jābūt lietošanas kārtībā. Tām ir jāatrodas katrai savā vietā. Un ārā visu drazu! Tāpēc laiku pa laikam ir jāatbrīvojas no krāmiem, kas dzīvoklī uzkrājas mums pat nemanot.

 

Domstarpības starp lietām ir arī domstarpības starp cilvēkiem

Enerģētiskajā ziņā paši nelabvēlīgākie ir tie dzīvokļi, kas pārblīvēti ar dažādām lietām. Šo dzīvokļu enerģētiskais lauks atgādina izgāztuves lauku, tāpēc nav grūti iedomāties, kas notiek ar tajos dzīvojošajiem cilvēkiem. Domstarpības ģimenē un organismā – tieši pie tā noved vienviet sablīvētas nesaderīgās lietas. Harmonija ģimenē lielā mērā ir atkarīga to tā, cik harmoniska ir apkārtējā telpa – kā iekārtojuma, tā arī enerģētiskajā ziņā.

Tāpēc antikvariāta cienītājiem varētu ieteikt nepadarīt savu māju līdzīgu mēbeļu muzejam. Tāds iekārtojums būs ne tikai „smags”, tā būs īsta enerģētiskā bumba, kas jebkurā brīdī var uzsprāgt.

 

Lietas glabā sevī iepriekšējo saimnieku enerģiju

Cilvēki, kas labprāt par lētu naudu iegādājas vai iegūst vispār bez maksas mēbeles no pazīstamiem vai pat svešiem cilvēkiem, nedrīkst aizmirst – visas šīs lietas joprojām glabā sevī iepriekšējo saimnieku enerģiju. Kas zina, kam pirms tam piederējis krēsls vai plaukts, statuete vai sienas pulkstenis? Un kas zina, ar kādām domām šo lietu īpašnieks no tām šķīries. Mūsdienās daudzi no iedzīves šķiras apstākļu spiesti. Lietas, no kurām iepriekšējais saimnieks šķīries ar asarām un nožēlu, nākamajam īpašniekam nes tikai nelaimi.

Labāk tomēr neriskēt.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Praktiski.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar